SEO paslaugos tegul verslas tampa lankomiausiu paieškos rezultatu

Kiekvienas skaitmeninės rinkodaros ekspertas patikins, kad didžiausia investicijų grąža slypi organiniame  SEO sraute. Todėl savo klientams siūlome profesionalias SEO optimizavimo paieškos sistemoms, SEO audito paslaugas, kurios leis tapti matomais potencialių pirkėjų akyse. SEO optimizacija leis pozicionuoti verslo tinklalapį pirmajame „Google“ paieškos puslapyje ir užtikrins apsilankymus svetainėje.

„Only Media“  SEO agentūra – strateginis verslo partneris, padėsiantis ne tik įdiegti optimizavimą paieškos sistemoms, bet ir sukursiantis patikimą verslo įvaizdį, kuris leis aplenkti konkurentus. Kasdien išbandome naujausius SEO metodus tam, kad mūsų klientai skyrę optimalų biudžetą gautų maksimalią naudą.

SEO optimizavimas – tvari verslo sėkmė

  • Tikslinė auditorija jūsų interneto svetainėje. SEO optimizavimas pritraukia aukštos kokybės vartotojų srautą į jūsų svetainę. Užsakę SEO paslaugas, būsite tikri dėl savo verslo matomumo paieškos sistemose.
  • SEO Pardavimų didinimas. Svarbus SEO optimizacijos privalumas – išaugę pardavimai, pastebimi atliekant kasdienes operacijas. Tikslinė auditorija, kurią daug sudėtingiau pritraukti tradicinėmis rinkodaros priemonėmis, apsilankys jūsų tinklalapyje ir, radusi, ko ieško, įsigys jūsų prekes ar paslaugas.
  • Aukšti  SEO optimizacijos reitingai – didesnis patikimumas. Išvydę jūsų įmonės vardą paieškos lange, klientai jūsų įmonę laikys lyderiaujančia ir stipria rinkos veikėja, todėl labiau pasitikės.
  • Didesnis investicijų pelningumo rodiklis (ROI). Kai investuojate į skaitmeninės rinkodaros strategijas, norite gauti kuo didesnę investicijų grąžą. SEO paslaugos per teigiamai paveiktas paieškos sistemas gali pritraukti apie 15 proc. naujų klientų, kol tradicinės rinkodaros priemonės sudomina mažiau nei du procentus potencialių vartotojų. Įsivaizduokite, kad jūsų vidutinis potencialus klientas jums kaskart atneša apie 800 eurų pelną ir kad turite apie 20 naujų potencialių klientų per mėnesį. Pasinaudoję SEO paslaugomis, turėsite 23 naujus klientus per mėnesį – tai reiškia papildomus 2400 eurų per mėnesį, o per metus net 28 000 eurų papildomų pajamų.

SEO auditas – pagrindiniai žingsniai

Rinkos tyrimas. Suteikiame vertingų įžvalgų apie vartotojų elgseną ir nustatome jūsų tikslams labiausiai tinkančius raktinius žodžius.

Konkurentų analizė. SEO audito metu nagrinėjame konkurentų raktinius žodžius ir strategijas bei ieškome galimybių pritaikyti naujus raktinius žodžius jūsų internetinei svetainei.

Techninis SEO optimizavimas paieškos sistemoms. Pašaliname visas SEO technines kliūtis, kurios neleidžia paieškos sistemoms nuskaityti svetainės turinio, paskirstyti nuorodų vertės ir indeksuoti puslapius.

SEO Puslapio optimizavimas. Pasitelkiame išsamų SEO audito veiksnių sąrašą ir, atsižvelgdami į jūsų veiklos srities paieškos rezultatus, pritaikome puslapio elementus prie tikslinių raktinių žodžių.

SEO Nuorodų kūrimas. Naudojame įvairias SEO nuorodų kūrimo strategijas ir taktiką, kurios tikslas – padidinti internetinės svetainės vertę, autoritetą ir patikimumą.

SEO Turinio kūrimas. Rašome raktiniams žodžiams SEO pritaikytą turinį, naudodami neuroninių tinklų modelius, kurie yra „Google“ paieškos sistemos pagrindas.

Konversijos optimizavimas. Pasitelkdami iteraciją ir optimizavimą, padedame padidinti konversijos tikimybę.

SEO audito Vartotojo patirtis. Tobulindami vartotojo sąsają, užtikriname, kad internetinėmis svetainėmis būtų paprasčiau naudotis.

Efektyvumo ataskaitos. Ruošiame bendrąją ir išsamią SEO audito duomenų analizę bei teikiame rekomendacijas.

Only media – SEO paslaugų ekspertai

Esame specializuota SEO agentūra. Vertiname bendravimą su klientais visuose jo etapuose – nuo sandorio sudarymo, iki paslaugų funkcionalumo palaikymo ir ataskaitų. Išsiskiriame iš kitų rinkos dalyvių savo susitelkimu į skaidrų darbą, todėl nuolat informuojame klientus apie atliktų veiksmų rezultatus ir progresą.