fbpx

SEO paslaugos

SEO PASLAUGOS

Optimizavimas paieškos sistemoms – SEO PASLAUGOS

Skelbimų lentų ir televizijos reklamos dienos jau seniai praeityje. Pasak statistikos, didžiausi investicijų pelningumo rodikliai ir grąža slypi organiniame sraute, tad nėra jokių priežasčių juo nepasinaudoti pritraukiant daugiau klientų ir didinant pardavimus.

Optimizavimas paieškos sistemoms padeda didinti verslo matomumą ir pritraukti potencialių klientų. Nuolat besikeičiant „Google“ algoritmams, labai svarbu užtikrinti Jūsų verslo ilgaamžiškumą. Žmonės labai retai nagrinėja daugiau nei pirmus du paieškos rezultatus, o dar mažiau jų atsiverčia antrąjį paieškos rezultatų puslapį, todėl labai svarbu turėti profesionalią ir tikslinei auditorijai pritaikytą internetinę svetainę su pagrindiniais raktažodžiais.

„Only Media“ visuomet vykdo strateginio partnerio veiklą – mes padedame savo klientams susikurti autoritetą, įgyti matomumą bei išsiveržti į savo srities priekį.

Mūsų išbandytos optimizavimo paieškos sistemoms strategijos ir metodai išpildys Jūsų poreikius, atitiks biudžeto reikalavimus bei pagerins Jūsų matomumą pagal Jūsų poreikius.

Aukščiausi reitingai yra neįkainojamas konkurencinis pranašumas!

Aplenkite savo konkurentus!

Kuo ilgiau neskirsite tam dėmesio, tuo labiau pasiduosite savo konkurentams. Kasdien prie milijonų paieškos rezultatų prisidedant tūkstančiams naujų darosi vis sunkiau priversti ką nors spragtelėti ant Jūsų puslapio nuorodos ar net ją rasti. Internetinių svetainių kūrimas svarbus, tačiau jei pirmajame paieškos sistemos puslapyje Jūsų nėra, tuomet jūs paprasčiausiai švaistote pinigus, o kiekviena Jūsų konkurentų užimama paieškos rezultatų prieš Jus pozicija stumia Jus tolyn nuo pardavimų, kurie galėtų būti Jūsų pasitelkus tik šiek tiek korekcijų ir optimizavimo.

Mūsų išbandytos optimizavimo paieškos sistemoms strategijos ir metodai išpildys Jūsų poreikius, atitiks biudžeto reikalavimus bei pagerins Jūsų matomumą pagal Jūsų poreikius. Aukščiausi reitingai yra neįkainojamas konkurencinis pranašumas!

KOKIŲ REZULTATŲ TIKĖTIS ATLIKUS SEO?

Klientams ieškant gaminio ar paslaugos internetu jie paprastai mano, kad paieškos viršuje esančios svetainės siūlo geriausias paslaugas ir produkciją. Užimdami tas pozicijas jūs daug lengviau patrauksite šių klientų dėmesį. Mūsų išbandytos strategijos Jums padės – būsite žingsneliu aukščiau už savo konkurentus.

Privalumai, kurių galite tikėtis užsisakę profesionalią SEO paslaugą:

  • Daugiau klientų ir aktualesnis srautas internetinėje svetainėje. SEO pritraukia aukštos kokybės vartotojų srautą į jūsų svetainę. Priešingai negu tradicinė rinkodara, skaitmeninė rinkodara siūlo naudotis hiperaktyvios priemonėmis. Užuot mokėję už reklaminį stendą ir tikėdamiesi, kad jį pamatys potencialūs klientai, užsisakę SEO jūs žinosite, kad jie tikrai matys jūsų svetainę paieškos rezultatuose. Be to, pasiekiate tikslinę auditoriją tinkamiausiu laiku. Vartotojai Jūsų ieško jiems patogiausiu metu – nevažiuoja į darbą ar nežiūri televizoriaus, o visą dėmesį sukoncentruoja į paiešką. Tai reiškia, kad jie labiau linkę veikti pagal jūsų raginimus ir visai nesvarbu, ar tai kvietimas paskambinti jums, ar pamėgti jūsų Facebook puslapį. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl 89 procentai rinkodaros specialistų teigia, kad SEO yra sėkminga rinkodaros strategija.
  • Didesnis matomumas paieškos sistemose ir daugiau pardavimų. Svarbus SEO privalumas – išaugę pardavimai, pastebimi atliekant kasdienes operacijas. Matysite, kad pirkėjai ateina į jūsų svetainę ir įsigyja prekę ar paslaugą. Toks pardavimų padidėjimas vyksta dėl geresnio reitingo ir didesnio svetainės matomumo paieškos rezultatų puslapyje. Pasirodę pirmajame paieškos rezultatų puslapyje su vertingais raktiniais žodžiais, kuriuos naudoja jūsų tikslinė auditorija, neabejotinai uždirbsite vartotojų paspaudimus ir apsilankymus.
  • Geresni reitingai paieškos sistemose ir didesnis Jūsų patikimumas. Pagrindinis SEO privalumas, kurio daugelis kompanijų neįvertina, – didesnis verslo patikimumas vartotojų akyse. Reitingavimas pirmajame paieškos rezultatų puslapyje tarsi informuoja vartotojus, kad Google ar kita paieškos sistema pasitiki jūsų svetaine. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl 75 procentai vartotojų peržiūri tik pirmąjį paieškos rezultatų puslapį. Jie pasitiki paieškos sistemomis, suprasdami, kad jos filtruoja rezultatus, pašalindamos šlamštą ar dėmesio nevertas svetaines. Ir iš tiesų, tiek Google, tiek kitos paieškos sistemos tai supranta, todėl naudoja specialias svetainių reitingavimo sistemas. Vieni svarbiausių reitingavimo kriterijų – svetainės turinys, puslapio užsikrovimo greitis ir pritaikomumas išmaniesiems įrenginiams – įrodo paieškos sistemoms, kad svetainė yra saugi ir patikima.
  • Didesnis investicijų pelningumo rodiklis (ROI). Kai investuojate į skaitmeninės rinkodaros strategijas, norite gauti kuo didesnę investicijų grąžą. Turėdami protingą ir konkurencingą SEO strategiją, galite tikėtis įspūdingos grąžos. Kodėl? Nes SEO per teigiamai paveiktas paieškos sistemas gali pritraukti apie 15 proc. naujų klientų. Iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo daug, bet palyginti su tradicine rinkodara, kuri pritraukia mažiau nei du procentus potencialių vartotojų, SEO investicijų grąža atrodo didelė. Įsivaizduokite, kad jūsų vidutinis potencialus klientas jums kaskart atneša apie 800 eurų pelną ir kad turite apie 20 naujų potencialių klientų per mėnesį. Pasinaudoję SEO turėsite 23 naujus klientus per mėnesį – tai reiškia papildomus 2400 eurų per mėnesį, o per metus net 28 000 eurų papildomų pajamų. Daugeliui įmonių toks pajamų padidėjimas yra vienas didžiausių SEO privalumų. Jei jūsų svetainė yra paieškos rezultatų apačioje – antrame, trečiame ar ketvirtame puslapyje – vartotojai neras jūsų verslo. Jie lankysis tik pirmajame rezultatų puslapyje, o tai reiškia, kad negeneruosite potencialių klientų iš Google ar bet kurios kitos paieškos sistemos.
  • Užtikrinta ilgalaikė sėkmė. SEO yra nuolatinė strategija. Tai reiškia, kad SEO privalumais galite mėgautis kelerius metus. Norėdami išlaikyti aukštus savo svetainės reitingus, siekdami tobulėti ir nuolat atnaujinti svetainę pagal naujausius paieškos sistemų algoritmus bei žinoti vartotojų paieškos įpročius, neužmirškite įtraukti SEO paslaugų į savo rinkodaros biudžetą.

Trumpai apibūdinant šios paslaugos naudą, verta pasakyti, kad SEO – jūsų svetainės reklama visą dieną, kiekvieną dieną.

OPTIMIZAVIMAS PAIEŠKOS SISTEMOMS – PROFESIONALIOS SEO PASLAUGOS

Mūsų turimų ekspertų komanda yra pasiruošusi padėti Jūsų verslui pasiekti savo tikslus pasitelkiant platų požiūrį ir pirmaujančias „Google“ bei kitų paieškos sistemų reitingų pozicijas. Mūsų komanda yra savo srities profesionalai ir kasdien dirba stengdamosi užtikrinti, kad Jums nusprendus bendradarbiauti su „Only Media“ būtų pasitelkiami tik efektyviausi ir pažangiausi metodai. Mūsų komanda kuria kiekvieną optimizavimo paieškos sistemoms kampaniją individualiai siekiant užtikrinti aukščiausias pozicijas paieškos rezultatuose ir matomumą.

Atlikę išsamią raktinių žodžių ir konkurentų analizę siekiant užtikrinti taisyklingų ir optimaliausių žodžių naudojimą, atliekame puslapio optimizavimą. Tuomet optimizuojame visus techninius ir turinio trūkumus. Taip pat imamasi papildomų priemonių renkantis raktinius žodžius ir užtikrinant aukštus reitingus ir idealiai optimizuojant svetainę „Google“ paieškos sistemai.

Mes vertiname savo klientus ne tik sandorio metu, todėl ir toliau su jumis bendradarbiausime paleidus Jūsų internetinę svetainę siekdami užtikrinti, kad viskas būtų sklandu ir veiktų be trukdžių Jums siekiant savo pageidaujamų rezultatų. Nors daugelis įmonių rūpinasi tik savo augimu ir pelnu, „Only Media“ ir toliau tobulėja kartu su jumis, nuolat padėdami Jums išlaikyti savo verslą pirmaujančiose pozicijose.

Optimizavimo paieškos sistemoms procesai

Optimizavimo paieškos sistemoms procesai Suteikiame vertingų įžvalgų apie vartotojų ketinimus ir nustatome Jūsų tikslams labiausiai tinkančius raktinius žodžius.

Rinkos ir raktinių žodžių tyrimas Suteikiame vertingų įžvalgų apie vartotojų ketinimus ir nustatome Jūsų tikslams labiausiai tinkančius raktinius žodžius.

Konkurentų tyrimas Nagrinėjame Jūsų konkurentų naudojamus raktinius žodžius bei strategijas ir ieškome galimybių pritaikyti naujus raktinius žodžius Jūsų internetinei svetainei.

Techninis optimizavimas paieškos sistemoms Užtikriname, kad būtų pašalintos visos techninės kliūtys, kurios neleidžia paieškos sistemoms nuskaityti svetainės turinio, paskirstyti nuorodų vertės ir indeksuoti puslapius.

Puslapio optimizavimas Mes pasitelkiame išsamų optimizavimo paieškos sistemoms veiksnių sąrašą ir, atsižvelgdami į Jūsų veiklos srities paieškos rezultatus, pritaikome Jūsų puslapio elementus prie tikslinių raktinių žodžių.

Nuorodų kūrimas Naudojame įvairias nuorodų kūrimo strategijas ir taktiką, kurios tikslas – padidinti internetinės svetainės vertę, autoritetą ir patikimumą.

Turinio kūrimas Rašome raktiniams žodžiams pritaikytą turinį naudodami neuroninių tinklų modelius, kurie yra „Google“ paieškos sistemos pagrindas. Raktinių žodžių tyrimo metu gautos įžvalgos padeda mums pritaikyti turinį išsikeltiems tikslams.

Konversijos optimizavimas Pasitelkdami iteraciją ir optimizavimą, padedame padidinti konversijos tikimybę.

Vartotojo patirtis Siekiame užtikrinti, kad internetinės svetainės būtų paprastesnės naudoti ir jose orientuotis tobulindami vartotojo sąsają. Gera vartotojo patirtis yra paieškos sistemų reitingų veiksnys!

Efektyvumo ataskaitos Ruošiame bendrąją ir išsamią duomenų analizę bei teikiame rekomendacijas.

Mūsų vertybės – sunkus darbas, sąžiningumas ir rezultatai! Efektyvus SEO – profesionalų darbas. Tik tinkamai suteikta paslauga veda prie sėkmingų rezultatų.

Skaidrios SEO paslaugos

Daugelio įmonių bendradarbiavimo su ankstesnėmis optimizavimo paieškos sistemoms patirtis yra prasta dėl ataskaitų trūkumo ir neaiškių SEO procesų. Bendradarbiaudami su „Only Media“, gausite visą informaciją, o visos strategijos bus aiškios. Teikiame etiškas ir specializuotas optimizavimo paieškos sistemoms. SEO paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Visos mūsų naujausios kūrybinės strategijos yra patikrintos, patikimos, etiškos ir itin efektyvios.

Be to, mūsų savo darbui atsidavusi komanda mielai pritaikys mūsų patirtį kurdama naudingą dizainą ir optimizuodama konversijų rodiklius. Optimizavimo paieškos sistemoms paslaugų sfera yra ženkliai pasikeitusi – jau nebepakanka daug turinį, nusipirkti nuorodas ir tikėtis aukštų reitingų. Šiais laikais būtina sukurti vertingą svetainę, kuri nusipelno tų aukštų reitingų – „Only Media“ optimizavimo paieškos sistemoms, SEO agentūra gali padėti Jūsų vietiniam ar tarptautiniam verslui tai pasiekti.

Mes padarysime visą SEO procesą paprastu

Rinkitės tik geriausias optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) paslaugas

Susisiekite su „Only Media“ jau šiandien!

Dirbkime kartu

DIRBKIME KARTU!
Skip to content