SEO paslaugos

SEO PASLAUGOS

Tegu jūsų verslas tampa lankomiausiu paieškos rezultatu

Kiekvienas skaitmeninės rinkodaros ekspertas patikins, kad didžiausia investicijų grąža slypi organiniame sraute. Todėl savo klientams siūlome profesionalias optimizavimo paieškos sistemoms  SEO paslaugas, kurios leis tapti matomais potencialių pirkėjų akyse. SEO paslaugos leis pozicionuoti verslo tinklalapį pirmajame „Google“ paieškos puslapyje ir užtikrins apsilankymus svetainėje.

„Only Media“ komanda – strateginis verslo partneris, padėsiantis ne tik įdiegti optimizavimą paieškos sistemoms, bet ir sukursiantis patikimą verslo įvaizdį, kuris leis aplenkti konkurentus. Kasdien išbandome naujausius SEO metodus tam, kad mūsų klientai skyrę optimalų biudžetą gautų maksimalią naudą.

SEO rezultatai – tvari verslo sėkmė

SEO paslaugos yra viena iš pranašiausių rinkodaros sričių. Ilgalaikiai SEO rezultatai ir prisitaikymas prie vartotojų poreikių įgalina įmones veržliai augti, įgyvendinant tiek internetinės prekybos projektus, tiek įvaizdžio kūrimo kampanijas.

Profesionalaus SEO paslaugų įgyvendinimo privalumai

  • Tikslinė auditorija jūsų interneto svetainėje.
    SEO pritraukia aukštos kokybės vartotojų srautą į jūsų svetainę. Užsakę SEO paslaugas, būsite tikri dėl savo verslo matomumo paieškos sistemose. Klientai jūsų pasiūlymus ras būtent tada, kai jų ieško, todėl galite tikėtis ne tik didesnio srauto, bet ir pardavimų.
  • Pardavimų didinimas. Svarbus SEO  privalumas – išaugę pardavimai, pastebimi atliekant kasdienes operacijas. Tikslinė auditorija, kurią daug sudėtingiau pritraukti tradicinėmis rinkodaros priemonėmis, apsilankys jūsų tinklalapyje ir, radusi, ko ieško, įsigys jūsų prekes ar paslaugas. Optimizavimas paieškos sistemoms ir patikrintas būdas didinti pardavimus, kad ir kokioje srityje veikia jūsų verslas.
  • Aukšti reitingai – didesnis patikimumas. Išvydę jūsų įmonės vardą paieškos lange, klientai jūsų įmonę laikys lyderiaujančia ir stipria rinkos veikėja, todėl labiau pasitikės. 75 procentai vartotojų peržiūri tik pirmąjį paieškos rezultatų puslapį, nes pasitiki paieškos sistemomis ir supranta, kad jos filtruoja rezultatus, pašalindamos šlamštą ar dėmesio nevertas svetaines. Reitingavimo kriterijai – svetainės turinys, puslapio užsikrovimo greitis ir pritaikomumas išmaniesiems įrenginiams – įrodo paieškos sistemoms, kad svetainė yra saugi ir patikima.
  • Didesnis investicijų pelningumo rodiklis (ROI). Kai investuojate į skaitmeninės rinkodaros strategijas, norite gauti kuo didesnę investicijų grąžą. SEO paslaugos per teigiamai paveiktas paieškos sistemas gali pritraukti apie 15 proc. naujų klientų, kol tradicinės rinkodaros priemonės sudomina mažiau nei du procentus potencialių vartotojų. Įsivaizduokite, kad jūsų vidutinis potencialus klientas jums kaskart atneša apie 800 eurų pelną ir kad turite apie 20 naujų potencialių klientų per mėnesį. Pasinaudoję SEO, turėsite 23 naujus klientus per mėnesį – tai reiškia papildomus 2400 eurų per mėnesį, o per metus net 28 000 eurų papildomų pajamų.
  • Užtikrinta ilgalaikė sėkmė. SEO paslaugos yra nuolatinė strategija, tad SEO privalumais galėsite mėgautis kelerius metus. Norėdami išlaikyti aukštus savo svetainės reitingus, siekdami tobulėti ir nuolat atnaujinti svetainę pagal naujausius paieškos sistemų algoritmus bei žinoti vartotojų paieškos įpročius, neužmirškite įtraukti SEO paslaugų į savo rinkodaros biudžetą.

SEO paslaugos – pagrindiniai žingsniai

Rinkos tyrimas. Suteikiame vertingų įžvalgų apie vartotojų elgseną ir nustatome jūsų tikslams labiausiai tinkančius raktinius žodžius.

Konkurentų analizė. Nagrinėjame konkurentų raktinius žodžius ir strategijas bei ieškome galimybių pritaikyti naujus raktinius žodžius jūsų internetinei svetainei.

Techninis optimizavimas paieškos sistemoms. Pašaliname visas technines kliūtis, kurios neleidžia paieškos sistemoms nuskaityti svetainės turinio, paskirstyti nuorodų vertės ir indeksuoti puslapius.

Puslapio optimizavimas. Pasitelkiame išsamų SEO veiksnių sąrašą ir, atsižvelgdami į jūsų veiklos srities paieškos rezultatus, pritaikome puslapio elementus prie tikslinių raktinių žodžių.

Nuorodų kūrimas. Naudojame įvairias nuorodų kūrimo strategijas ir taktiką, kurios tikslas – padidinti internetinės svetainės vertę, autoritetą ir patikimumą.

Turinio kūrimas. Rašome raktiniams žodžiams pritaikytą turinį, naudodami neuroninių tinklų modelius, kurie yra „Google“ paieškos sistemos pagrindas.

Konversijos optimizavimas Pasitelkdami iteraciją ir optimizavimą, padedame padidinti konversijos tikimybę.

Vartotojo patirtis Tobulindami vartotojo sąsają, užtikriname, kad internetinėmis svetainėmis būtų paprasčiau naudotis.

Efektyvumo ataskaitos Ruošiame bendrąją ir išsamią duomenų analizę bei teikiame rekomendacijas.

Only media – SEO ekspertai

Esame specializuota skaitmeninės rinkodaros agentūra, todėl vertiname bendravimą su klientais visuose jo etapuose – nuo sandorio sudarymo, iki paslaugų funkcionalumo palaikymo ir ataskaitų. Išsiskiriame iš kitų rinkos dalyvių savo susitelkimu į skaidrų darbą, todėl nuolat informuojame klientus apie atliktų veiksmų rezultatus ir progresą.

Dirbkime kartu

SEO

DIRBKIME KARTU!
    Skip to content