Kodėl logotipas ir firminis stilius yra svarbus Jūsų verslui?

Logotipas: jūsų prekės ženklo veidas

Logotipas yra Jūsų verslo veidas, tai yra pirmas dalykas, kurį klientai mato, atsibodus rytui ir atsiverčiant kompiuterį. Unikalus ir įsimintinas logotipas padeda Jūsų verslui išsiskirti iš minios ir suformuoti unikalų prekės ženklo įvaizdį. Tai yra esminis elementas, padedantis klientams suprasti Jūsų verslo sritį ir išskirti Jus nuo konkurentų. Firminis stilius yra svarbus Jūsų verslui, nes jis yra brand’o, t.y. jūsų prekės ženklo, atvaizdas ir identitetas. Brandbookas yra dokumentas, kuriame apibrėžiamos jūsų brand’o vertybės, asmenybė, tonas ir balsas, spalvos, tipografija ir kitos svarbios brand’o elementų detalės.

Kodėl turėtumėte rinktis Only Media kaip savo patikimą partnerį kuriant logotipą ir Jūsų prekės ženklo firminį stilių?

Patirtis: Mūsų dizainerių ir prekės ženklų strategų komanda turi ilgametę patirtį dirbant su didžiausiomis Lietuvos, Europos, Skandinavijos įmonėmis. Mes žinome, kaip sukurti logotipus ir prekės ženklo knygas (brandbookus), kurie perteikia jūsų verslo sėkmę jūsų tikslinei auditorijai.

Bendradarbiavimas: Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kad jų logotipai ir prekės ženklų knygos (brandbookai ) atspindėtų jų vertybes ir kalbėtų jų tikslinei auditorijai. Tikime, kad bendradarbiavimas yra raktas į sėkmingą prekės ženklo istorijos kūrimą.

Dėmesys detalėms: Suprantame, kad kiekvienas jūsų prekės ženklo elementas – nuo spalvų paletės iki balso tono – yra svarbus. Todėl daug dėmesio skiriame kiekvienai detalei, kad užtikrintume, jog jūsų prekės ženklas būtų nuoseklus visuose kanaluose ir sąlyčio taškuose.

Kodėl logotipo ir firminio stiliaus kūrimą turėtumėte patikėti Only Media?

Stiprus logotipas – stiprus verslas

Mes suprantame, kad jūsų prekės ženklas yra daugiau nei tik logotipas ir spalvų rinkinys. Jis atspindi, kas esate kaip įmonė ir ką atstovaujate. Todėl mes laikomės holistinio požiūrio į prekės ženklo kūrimą ir kuriame ne tik nuostabius logotipus, bet ir išsamias prekės ženklo knygas, kurios atspindi jūsų verslo esmę ir perteikia ją jūsų auditorijai.

Mūsų vertybės:

Mūsų kūrybinė komanda yra pasiruošusi padėti Jums sukurti unikalų ir profesionalų logotipą, firminį stilių, kuris atitiks Jūsų verslo viziją ir poreikius. Mes pradedame nuo kūrybinio proceso, susipažindami su Jūsų verslo sritimi, norimais spalvomis ir dizaino elementais. Toliau mūsų dizaineriai sukurs kelis logotipo variantus, kad galėtumėte pasirinkti Jums tinkamiausią. Kai logotipas bus parinktas, jis bus tobulinamas iki tol, kol Jums bus patenkinantis ir atitiks Jūsų poreikius.

Visapusiškas požiūris: Only Media ne tik kuria logotipus. Kuriame firminį stilių, išsamias prekės ženklo knygas (brandbookus), kuriuose išdėstomos jūsų prekės ženklo vizualinės ir komunikacijos gairės. Taip užtikrinama, kad visi jūsų pranešimai būtų nuoseklūs ir atitiktų prekės ženklą.

Rezultatas: Mūsų pagrindinis tikslas – padėti jums pasiekti verslo tikslus. Kuriame logotipus ir firminį stilių, ne tik estetiškai patrauklų, bet ir padedantį išsiskirti jūsų konkurencinėje aplinkoje bei pritraukti daugiau klientų.

Prisijunkite prie didžiausių sėkmingiausių prekės ženklų ir patikėkite savo logotipo ir firminio stiliaus kūrimo procesą Only Media.

Unikalus logotipas jūsų unikaliam verslui

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Kūrybinės koncepcijos ir idėjos kūrimas
 • Brandbook kūrimas
 • Firminis stilius strategijos konsultacijos
 • Naujo prekės ženklo koncepcijos kūrimas
 • Rebrandingas
 • Prekės ženklo strategijos konsultacijos
 • Dizaino elementų kūrimas
 • Šriftų pasirinkimas ir pritaikymas
 • Spalvų derinių kūrimas ir pritaikymas
 • Firminio stiliaus kūrimas
 • Dizainas (vizitinės kortelės, lipdukai, vėliavėlės)
 • Reklaminių leidinių dizainas (plakatai, brošiūros, skrajutės)
 • Įmonės pavadinimo ir slogano kūrimas
 • Prekės ženklo registravimas.

Atlikti darbai