ES Paramos Projektai ir Naujos Galimybės Verslui

Norite pradėti, plėsti verslą ar padidinti savo verslo efektyvumą, tačiau neturite tam pakankamai finansų? Europos Sąjungos finansavimas verslui daugeliui mūsų klientų jau tapo priemone, padėjusia įgyvendinti savo tikslus. Profesionali Only Media komanda gali padėti ir Jums!
ES paramos projektams nustatomos tam tikros sąlygos, kurių laikymasis yra būtinas siekiant sėkmingai gauti finansavimą. Projektų parengimas reikalauja įvairiapusių žinių ir išmanymo. Only Media siūlo išsamias ES paramos konsultacijas, padedančias klientams suprasti visas ES paramos skyrimo sąlygas ir reikalavimus.

ES Paramos Projektų Konsultacijos

Mūsų teikiamos ES paramos konsultacijos apima išsamią informaciją apie ES paramos gavimo galimybes. Pradedame nuo tinkamumo vertinimo, siekiant nustatyti, ar jūsų projektas atitinka ES paramos kriterijus. Mes teikiame rekomendacijas dėl projektų pirmumo kriterijų ir atsakome į visus klientams aktualius klausimus dėl paraiškų vertinimo procedūrų ir terminų.

ES Projektų Rengimas

Only Media ekspertai padės jums parengti sėkmingą projektą ES paramai gauti. Tai apima projektų idėjų generavimą, dokumentų rengimą ir projektų planavimą. Mes siekiame užtikrinti, kad jūsų projektas atitiktų visus ES paramos kriterijus ir reikalavimus, taip padidindami jūsų galimybes gauti finansavimą.

ES Projektų Administravimas

Gavus ES paramą, svarbu tinkamai administruoti projektą, kad būtų pasiekti visi užsibrėžti tikslai ir laikomasi nustatytų sąlygų. Only Media teikia pilną projekto administravimo paslaugų spektrą, apimantį projekto vykdymo priežiūrą, finansinių ataskaitų rengimą ir bendravimą su paramos teikėjais.

Prioritetinės ES paramos verslui investicijų kryptys

Prioritetinės ES investicijų kryptys ir projektai, kuriems teikiama ES parama verslui, yra numatomi visam finansavimo laikotarpiui. Šiuo metu baigiantis 2014–2020 m. finansavimo laikotarpiui yra finansuojami ir įgyvendinami paskutiniai šio laikotarpio projektai. 2021–2027 metų laikotarpio programa dar yra rengiama ir koreguojama, tačiau jau dabar žinoma, kad prioritetinės finansavimo kryptys bus:

  • Mokslinių tyrimų ir eksperimentinė plėtra (MTEP) bei inovacijos
  • Verslo procesų skaitmeninimas
  • Žiedinė ekonomika
  • Atsinaujinančios energetikos skatinimas

Kiekvienos finansavimo krypties biudžetas skirstomas skelbiant kvietimus teikti paraiškas. Kvietimai galioja ribotą laiką (dažniausiai 2–3 mėnesius), juose būna įvardintos konkrečios finansavimo sąlygos, reikalavimai, tinkami pareiškėjai, įsipareigojimai ir pan.

Minėtos prioritetinės finansavimo kryptys yra dažniausiai nukreiptos į Lietuvos ir užsienio kapitalo įmones, gamybines įmones. Parama paprastai skiriama investicijoms į:

  • Infrastruktūros atnaujinimą (inovatyvią įrangą, tam tikrais atvejais ir statybas)
  • Procesų skaitmeninimą
  • Naujų produktų ar paslaugų kūrimą (vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą)
  • Antrinį atliekų panaudojimą
  • Atsinaujinančius energetikos išteklius (saulės jėgainės, geoterminis šildymas ir pan.)

Kaip Only Media Su ES Parama Gali Padėti Jūsų Verslui Augti?

Only Media yra patikimas partneris, turintis ilgametę patirtį ES projektų rengimo ir administravimo srityje. Mūsų komanda nuolat stebi rinkos pokyčius ir naujausias ES paramos galimybes, todėl galime pasiūlyti efektyvius sprendimus jūsų verslui.

ES Paramos Konsultacijos su Only Media yra pirmas žingsnis link sėkmingo projekto įgyvendinimo. Mūsų tikslas yra padėti jums maksimaliai išnaudoti ES paramos galimybes ir pasiekti užsibrėžtus verslo tikslus.

Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir patirtimi – kartu pasieksime daugiau!

Atlikti darbai