Ši privatumo politika (toliau – „Politika”) aprašo, kaip Onlymedia.lt (toliau – „mes”, „mūsų” ar „svetainė”) renka, naudoja ir saugo jūsų asmeninę informaciją.

1. Kaip mes renkame informaciją

Mes gali rinkti jūsų asmeninę informaciją šiais būdais:

1.1. Duomenys, kuriuos jūs pateikiate mums:
Jūsų vardas, el. pašto adresas ir kontaktinė informacija, kurią jūs teikiate per mūsų svetainę arba elektroninius laiškus.
Duomenys, kuriuos jūs pateikiate užpildydami formų laukus arba kitus duomenis per mūsų svetainę.

1.2. Automatinis duomenų rinkimas
Mes galime rinkti techninius duomenis apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, operacinę sistemą ir kitus techninius duomenis.
Mes taip pat naudojame slapukus ir kitas sekimo technologijas, kad gautume informaciją apie jūsų naršymo įpročius ir patirtį mūsų svetainėje.

2. Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes gali naudoti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

  • Suteikti jums norimas paslaugas, produktus arba informaciją, kurias jūs užsakote.
  • Analizuoti jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir tobulinti ją.
  • Siųsti jums susijusią informaciją apie mūsų paslaugas arba kitą naudingą informaciją.
  • Rinkodarai ir reklamos tikslais, jeigu gavome jūsų sutikimą.

3. Duomenų saugumas

Mes imamės saugumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neleidžiamos prieigos, naudojimo arba atskleidimo. Mes taip pat reguliariai tikriname ir atnaujiname savo saugumo priemones.

4. Slapukai

“Google Analytics” lankytojų stebėsenos technologijos naudojamos, kad stebint lankytojų elgseną būtų galima pastoviai gerinti ir labiau pritaikyti lankytojui pateikiamą turinį.
Daugiau informacijos apie „Google“ slapukus

„Instagram“ lankytojų stebėsenos technologijos naudojamos lankytojo identifikacijai, jo elgsenos monitoringui bei pritaikyto turinio pateikimui.
Daugiau informacijos apie „Instagram“ slapukus.

„Linkedin“ lankytojų stebėsenos technologijos naudojamos lankytojo identifikacijai, jo paskyros saugumui užtikrinti, jo elgsenos monitoringui bei pritaikyto turinio, tame tarpe ir reklamų, pateikimui.
Daugiau informacijos apie „Linkedin“ slapukus.

„YouTube“ lankytojų stebėsenos technologijos naudojamos, kad stebint lankytojų elgseną būtų galima pastoviai gerinti ir labiau pritaikyti lankytojui pateikiamą turinį.
Daugiau informacijos apie „YouTube“ slapukus.

„Facebook“ lankytojų ir „Messenger“ naudotojų stebėsenos technologijos naudojamos lankytojo identifikacijai, jo elgsenos monitoringui bei turinio gerinimui. Daugiau informacijos apie „Facebook“ ir Facebook „Messenger“ slapukus

5. Kaip valdyti slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

6. Kontaktai

Jei turite klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu: info@onlymedia.lt