Vartotojai jūsų ieško Google padėkite jus surasti naudodamiesi Google reklama

Google reklamos privalumai jūsų verslui:

Lanksti Google reklamos kaina. Už Google ads reklamą mokėsite tik tada, kai vartotojas aplankys jūsų interneto svetainę pasinaudojęs skelbimu, kurį patalpinote. Toks Google reklamos kainos būdas garantuoja, kad jūsų produktai ir paslaugos bus pastebėti.

Įvairios Google reklamos auditorijos. Google reklama yra universalus reklamos tipas – savo skelbimais galite pasiekti klientus, gyvenančius jūsų rinkose. Savo reklamą galite skirti konkretaus miesto, šalies ar viso pasaulio gyventojams, priklausomai nuo to, kur vykdote pardavimus.

Pavaldūs jūsų poreikiams. Nėra minimalaus ar maksimalaus biudžeto, kurį turėtumėte skirti Google reklamai. Kartu su mumis vykdydami reklamų testavimą, galėsite sužinoti, kokia yra optimali suma, kuri jūsų verslui atneša daugiausia grąžos. Planams pasikeitus – turėsite galimybę sustabdyti ar pratęsti kampaniją per akimirką.

Only media – efektyvios Google ads reklamos administravimo paslaugos

Google ads skelbimai – Google reklamos kaina.

Only media komanda pasirūpins, kad jūsų skelbimai būtų pirmaujančiose – viršutinėse – pozicijose, taip garantuodama, kad potencialūs klientai apsilankys jūsų tinklalapyje už žemiausia google reklamos kaina.

Google ads vaizdo skydeliai – GDN reklama

Mes pasirūpinsime, kad jūsų vaizdinė google ads reklama ne tik patrauktų akį, bet ir pasiektų auditoriją, kuriai jūsų produktas labiausiai tinka. Tam naudojama visa reklamos platformoms prieinama informacija apie vartotoją: jo buvimo vietą, pomėgius ir panašiai.

Reklama Youtube

Šioje platformoje jūsų verslas gali savo reklamą patalpinti septyniais skirtingais būdais. Only media komanda užtikrins, kad Youtube reklama būtų pritaikyta jūsų klientams.

Remarketingas – jus pažįstančių klientų pritraukimas

Jei klientas po pirmojo apsilankymo jūsų tinklalapyje nesusidomėjo paslauga, neverta nusiminti. Tam, kad jūsų įdirbis nenueitų veltui, galite rinktis pakartotinės rinkodaros paslaugą. Paruošime google ads reklamas, kurios kreipsis į vartotojus, kurie jau domėjosi jūsų produktu, nebaigė pirkimo proceso arba mielai taptų jūsų klientais dar kartą.

Google reklama vardan jūsų verslo sėkmės

Vertės, kurias gauna Only media klientai:

Profesionalus Google reklamos administravimas. Esame Google reklamos partneris, o savo klientams jau padėjome įgyvendinti įvairaus sudėtingumo Google ads kampanijas, atnešusias sėkmę. Savo patirtimi norime pasidalinti ir su jumis.

Kasmėnesinės ataskaitos. Google ads reklamos administravimo procesas yra paremtas nuolatine duomenų analize ir įvairių kintamųjų optimizavimu. Kalbame duomenų kalba ir užtikriname, kad kiekvieną mėnesį galėsite išsamiai susipažinti su tuo, kaip sekasi jūsų reklamoms ir ką darome, kad eitųsi dar geriau.

Integruoti sprendimai. Platus skaitmeninės rinkodaros paslaugų spektras, kurį teikia Only media komanda, leidžia mūsų klientams strategiškai planuoti visus savo komunikacijos ir reklamos veiksmus. Tikime, kad rinkodaros sėkmė slypi kruopščiame planavime ir tinkamų kanalų pasirinkime.

Konsultacijos. Nesate tikri, nuo ko pradėti jūsų verslui? Mes padėsime išsirinkti jūsų poreikiams pritaikytus google ads reklamos sprendimus ir suteiksime konsultacijas, kai tik jų reikės. Įsigilinę į jūsų verslo tikslus pasiūlysime reklamos priemones, kurios pasieks jūsų klientus: nuo Google reklamos, iki Facebook turinio ar darbo su nuomonės formuotojais.

Ko reikia sėkmingai Google reklamos kampanijai?

1. Patogios vartotojui internetinės svetainės. Didelė dalis Google reklamos kampanijos sėkmės priklauso nuo to, ar vartotojas jūsų tinklalapyje ras tai, ko ieškojo.

2. Tikslinės auditorijos pažinimas ir raktinių žodžių atranka. Kartu su jumis išanalizuosime jūsų tikslinės auditorijos profilį, raktinius žodžius, konkurentų elgseną ir kitus veiksnius.

3. Google ads reklamos paskyra. Sukursime jums Google reklamos paskyrą, kuria naudodamiesi administruosime reklamas ir matysime jų rezultatus.

4. Google reklaminės medžiagos kūrimas. Sukursime skelbimų tekstus, reklaminius skydelius ir visą kitą medžiagą, kuri patrauks pirkėjų akį.

5. Google reklamų testavimas, optimizavimas ir rezultatų apžvalgos. Nėra vieno recepto sėkmingai Google reklamai, todėl savo klientų reklamas nuolat vertiname ir pritaikome prie pasikeitusių aplinkybių.

Susisiekite su mumis ir tapkite matomesni su Google reklama!