Facebook reklama nauda verslui

Facebook ads reklama – neatsiejama modernaus marketingo dalis.

„Facebook“ tinkle rasite kone plačiausią skaitmeninę auditoriją, kurią galėsite pasiekti sau tinkamiausiu formatu. Patikėję „Facebook“ reklamos administravimą profesionalams, būsite tikri, kad jūsų pardavimai stabiliai augs, o verslas stiprės kasdien. Vien Lietuvoje „Facebook“ socialiniu tinklu naudojasi daugiau nei 1,6 mln. aktyvių vartotojų.

Kodėl reikalinga Facebook reklama?

Tikslinis klientas su Facebook ads reklama

Galingos „Facebook“ reklamos taikymo galimybės leidžia pasiekti potencialius klientus.

Pasiekite tinkamiausiu metu
Daugiau nei 1 milijardas aktyvių vartotojų kasdien užtikrina, kad Facebook ads reklama galėsite greitai pasiekti potencialius klientus bet kuriuo metu, kai jie tinkle naršo kompiuteriu ar telefonu.

Aktuali žinutė
Dalinkitės savo istorija naudodamiesi skirtingais skelbimų formatais, priklausomai nuo tikslo Facebook reklamos ir kampanijos strategijos.

Only media komanda – kūrybiški Facebook reklamos ekspertai

Facebook reklamos ekspertai

Mūsų komandos nariai yra facebook reklamos ir socialinių tinklų ekspertai, kurie geriausiai žino, kaip pasiekti sėkmės naudojantis Facebook reklama.

Į pelną orientuoti Facebook reklamos rezultatai
Žinome, kad mūsų klientams svarbi jų investicijų grąža. Only media dirba tam, kad Facebook reklama Jūsų verslas duotų maksimalią naudą.

Skaidrios Facebook reklamos ataskaitos
Kas mėnesį pateiksime tikslias jūsų Facebook reklamos kampanijų ataskaitas su pasiektais rezultatais, kad kitą mėnesį galėtume dirbti dar efektyviau.

Visos Facebook ads reklamos paslaugos iš vienų rankų

Peržiūrime Facebook reklamos išlaidas

Mes optimizuojame jūsų Facebook reklamos išlaidas didžiausią dėmesį skirdami jūsų reklamos pelningumui didinti.

Nustatome tikslines Facebook reklamos auditorijas
Atliekame gilias Facebook segmentines analizes jūsų potencialiai auditorijai išgryninti. Sukuriame potencialių klientų auditorijas.

Facebook reklamos Pokalbių robotai
Diegiame Facebook „chatbotus“ – automatizuotus išmanius pokalbius, kurie palengvina jūsų verslo kasdienybę.

„Facebook reklamos pixel“
Suteikiame galimybę fiksuoti svetainės lankytojus bei jų atliekamus veiksmus tam, kad Facebook reklama būtų kuo efektyvesnė.

Facebook ads reklamos Pardavimų strategijos
Mes kuriame konversijoms optimizuotą Facebook reklama, kuri gali daryti reikšmingą įtaką jūsų verslo strategijai.

Facebook reklamos ataskaitos
Stebime, analizuojame ir optimizuojame jūsų reklamas „Facebook“ socialiniame tinkle, kad kiekvieną mėnesį pateiktumėme tikslias ir jūsų verslui naudingas ataskaitas.

Rasime tinkamiausią Facebook reklamos būdą jūsų verslui

Facebook Ads reklama – efektyvus būdas pasiekti savo auditoriją didžiausiame pasaulio socialiniame tinkle.

Norint pasiekti geriausius rezultatus, svarbu suprasti skirtingus „Facebook„ reklamos būdus ir taikymo parinktis.

Facebook ads vaizdinė reklama (Facebook Image ads)
Tai paprasti skelbimai, kuriuose auditorijos dėmesį atkreipia paveikslėlis. Šis būdas rekomenduotinas pradedant naudotis Facebook Ads reklama.

Facebook ads vaizdo įrašų reklama (Facebook Video ads)
Facebook ads vaizdo įrašai gali puikiai atskleisti, kokia yra jūsų komanda ar kokį produktą kuriate. Tokia Facebook Ads reklama gali būti rodoma tiek naujienų sraute, tiek istorijose (story, reels).

Facebook vaizdo apklausos reklama (Facebook Video poll ads)
Tai tik mobiliesiems skirtas Facebook ads reklamos formatas, apimantis interaktyvius elementus su vaizdo apklausomis. Tai visiškai naujas mokamos Facebook ads reklamos būdas, galintis padidinti prekės ženklo žinomumą efektyviau nei įprastos vaizdo įrašų reklamos socialiniuose tinkluose.

Facebook ads Karuselės reklama (Facebook Carousel ads)
Kuriant tokios rūšies Facebook Ads reklama produktui ar paslaugai pademonstruoti naudojama iki 10 nuotraukų ar vaizdo įrašų. Šis Facebook reklamos formatas paprastai naudojamas siekiant pabrėžti skirtingus vieno produkto pranašumus arba norint sukurti vieną didelį panoraminį produkto vaizdą.

Facebook Skaidrių ads (Facebook Slideshow ads)
Tokia Facebook reklama – paprastas būdas sukurti trumpus vaizdo įrašo skelbimus iš nejudančių nuotraukų, teksto ar turimų vaizdo įrašų rinkinio. Šis Ads formatas traukia dėmesį ir yra greitai įkraunamas net turint lėtą interneto ryšį.

Facebook ads Dinaminė reklama (Facebook Dynamic ads)
Tiksliniai produktai reklamuojami klientams, kurie jais domisi. Pavyzdžiui, jei klientas įdėjo produktą į savo pirkinių krepšelį, bet jo neįsigijo, „Facebook“ reklamos sraute bus rodomi to paties produkto skelbimai.

Facebook ads„Messenger“ (Facebook Messenger ads)
Tokia reklama suteikia prieigą prie 1,3 milijardo žmonių, kurie kiekvieną dieną naudojasi „Messenger“.

Facebook ads Interaktyvi reklama (Playable ads)
Tai dar vienas naujas Facebook reklamos formatas. Ši Ads reklama leidžia vartotojams išbandyti pagrindines programos ar žaidimo funkcijas, pavyzdžiui, nemokamą demo versiją.