fbpx

Internetinių svetainių kūrimas | tinklapių kūrimas

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Nepriekaištingas įvaizdis, kuris kvies dirbti su jumis

Internetinės svetainės yra kūrybingas ir efektyvus įrankis, kuriuo pasieksite savo potencialius klientus ir partnerius. Only Media pagrindinė veiklos sritis yra profesionalių internetinių svetainių, tinklalapių kūrimas ir puslapių kūrimas. Užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka jūsų prekės ženklui ir yra optimizuotos užimti aukščiausias vietas paieškos sistemose.

Kokybiškos internetinės svetainės verslo sėkmei

Savo internetinių svetainių kūrimo metodiką bandėme ir tobulinome daug metų, todėl esame ne tik sukaupę daug šio amato patirties ir strategijų, bet ir gerai išmanome besikeičiančias tendencijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo. Mūsų tikslas – padėti išpildyti jūsų viziją, todėl savo paslaugas pritaikysime jūsų poreikiams ir verslo stiliui.

Profesionalaus tinklalapio kūrimo žingsniai

01 Poreikių išsiaiškinimas. Mūsų internetinių svetainių kūrimo procesas prasideda išsiaiškinant jūsų prekės ženklo poreikius, internetinei svetainei keliamas užduotis, tikslus ir sukuriant projekto planą.

02 Tyrimas. Siekdami sukurti individualiai pritaikytą strategiją ir dizainą, atliekame detalų jūsų darbo srities ir konkurentų tyrimą.

03 UX/UI dizainas. Kuriame jūsų projekto svetainės schemą ir apipavidalinimą. Tai padeda mums apibrėžti pagrindinius naujosiosios internetinės svetainės bruožus, funkcijas ir struktūrą.

04 Dizainas. Kuriame stilingus ir funkcionalius elementus jūsų prekės ženklo įvaizdžio pristatymui ir konversijų didinimui.

Nepriekaištingas dizainas – pridėtinei vertei kurti

Jei interneto svetainės turiniui apžvelgti būtų skirta tik 15 minučių, daugiau nei 80 proc. lankytojų norėtų matyti ne tik aktualią informaciją, bet ir struktūruotą, tvarkingą bei gražiai sukurtą svetainės dizainą. Kodėl verta dizainą patikėti profesionalams?

1. Pirmasis įspūdis apie verslą. Įvertinę svetainę, lankytojai per kelias sekundes padarys išvadas apie jūsų verslą. Neabejojame, kad per šias kelias sekundes norėtumėte padaryti savo auditorijai kuo geresnį įspūdį.

2. Teigiamai veikia paieškos sistemos optimizacijos (SEO) strategiją. Daugybė interneto svetainės turinio elementų daro įtaką paieškos sistemų atliekamam svetainės vertinimui. Jei interneto svetainė buvo sukurta nekokybiškai, ji nebus matoma pirmose paieškos rezultatų pozicijose.

3. Padeda susidaryti įspūdį apie klientų aptarnavimą ir paslaugų kokybę. Klientai, apsilankę ir įvertinę jūsų svetainę, gali susidaryti įspūdį, kaip su jais elgsitės, jei jie nuspręstų su jumis bendradarbiauti. Interneto svetainė padeda suprasti, kaip jūs žiūrite į savo auditoriją.

4. Kuria auditorijos pasitikėjimą. Lankytojai nepasitiki prastai sukurtomis interneto svetainėmis. Jei jie matys nepatrauklų dizainą arba pasenusią, neįdomią informaciją, jie nepasitikės tokiu verslu.

5. Kuria prekės ženklo patikimumo įspūdį. Kai bandote padidinti potencialių klientų srautus, kai norite supažindinti auditoriją su savo prekės ženklu ar labiau jį išpopuliarinti, veikiausiai investuojate į rinkodarą. Vienas iš jos elementų – interneto svetainė.

Įsipareigoję užtikrinti rezultatą

Paleidę svetainę ir toliau dirbame su savo klientų skaitmenine rinkodara, atliekame svetainės pakeitimus, ją tobuliname ar paprasčiausiai atnaujiname ją pagal naujausius naršyklių ir saugos reikalavimus.

Garantuojame:

– 100 % pasiekiamumas. Svetainė matoma visuose mobiliuose įrenginiuose (nešiojamuose kompiuteriuose, planšetėse, kompiuteriuose)

– 100 % pritaikomumas. Jūsų internetinė svetainė atspindi jūsų verslą.

– Lengvas valdymas. Nepriklausomas Jūsų duomenų atnaujinimas 24 valandas per parą

– Garantuotas matomumas. Optimizuotos geram matomumui paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“.

Only media – tinklalapiai, padedantys siekti tikslų

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Internetinių svetainių dizaino agentūra Only Media padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve.

Only media internetinių svetainių dizaino paslaugos:

– Visas internetinių svetainių kūrimo procesas

– Naujo dizaino kūrimas

– Internetinių programėlių kūrimas ir integravimas

– Informacijos perkėlimas į „debesį“

– Priežiūra ir palaikymas net ir pogarantiniu laikotarpiu

– Mobiliajam telefonui pritaikytas dizainas – modernus puslapių kūrimas

– Elektroninės prekybos sprendimai – elektroninių parduotuvių kūrimas

– Internetiniai įmonių portalai – tinklapių kūrimas dideliems projektams

– „WordPress“ svetainių kūrimas

Dirbkime kartu
ATLIKTI DARBAI

Augvitra
Ekoska
Komposta
LMF
Prizm
Boisrois
Workshopce
Burgerstreetas
internetiniu svetainiu kurimas
Geležies Sportas
LGvideo
Patalpų Apsauga
Secure House
Stdrekond
Bodhi
Dominius
Husogmal
Lifestyle Lions
o2pilatesyoga
Simple Finance
Windows Manufacturer

DIRBKIME KARTU!
Skip to content