Internetinių svetainių kūrimas | tinklapių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas | Tinklapių kūrimas


Internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas yra kūrybingas ir efektyvus įrankis, kuriuo pasieksite savo potencialius klientus ir partnerius. Only Media pagrindinė veiklos sritis yra profesionalių internetinių svetainių, tinklalapių kūrimas ir puslapių kūrimas. Užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka jūsų prekės ženklui ir yra optimizuotos užimti aukščiausias vietas paieškos sistemose.

Profesionalus internetinių svetainių kūrimas verslo sėkmei

Mūsų internetinių svetainių kūrimas yra tobulintas daug metų, todėl esame ne tik sukaupę daug šio amato patirties ir strategijų, bet ir gerai išmanome besikeičiančias tendencijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo. Mūsų tikslas – padėti išpildyti jūsų viziją, todėl savo paslaugas pritaikysime jūsų poreikiams ir verslo stiliui. Mūsų pagrindinė sritis yra profesionalių internetinių svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas, tad užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka Jūsų prekės ženklui

Profesionalus tinklapių kūrimas – pagrindiniai žingsniai

01 Poreikių išsiaiškinimas. Mūsų internetinių svetainių kūrimo procesas prasideda išsiaiškinant jūsų prekės ženklo poreikius, internetinei svetainei keliamas užduotis, tikslus ir sukuriant projekto planą.

02 Tyrimas. Siekdami sukurti individualiai pritaikytą strategiją ir dizainą, atliekame detalų jūsų darbo srities ir konkurentų tyrimą.

03 UX/UI dizainas. Kuriame jūsų projekto svetainės schemą ir apipavidalinimą. Tai padeda mums apibrėžti pagrindinius naujosiosios internetinės svetainės bruožus, funkcijas ir struktūrą.

04 Dizainas. Kuriame stilingus ir funkcionalius elementus jūsų prekės ženklo įvaizdžio pristatymui ir konversijų didinimui.

Kūrybiškas tinklapių kūrimas | Detalus unikalių puslapių kūrimas vertės kūrimui

Jei interneto svetainės turiniui apžvelgti būtų skirta tik 15 minučių, daugiau nei 80 proc. lankytojų norėtų matyti ne tik aktualią informaciją, bet ir struktūruotą, tvarkingą bei gražiai sukurtą svetainės dizainą. Kodėl svetainių kūrimas turi būti patikėtas profesionalams?

1. Pirmasis įspūdis apie verslą. Įvertinę svetainę, lankytojai per kelias sekundes padarys išvadas apie jūsų verslą. Neabejojame, kad per šias kelias sekundes norėtumėte padaryti savo auditorijai kuo geresnį įspūdį.

2. Teigiamai veikia paieškos sistemos optimizacijos (SEO) strategiją. Daugybė interneto svetainės turinio elementų daro įtaką paieškos sistemų atliekamam svetainės vertinimui. Jei interneto svetainė buvo sukurta nekokybiškai, ji nebus matoma pirmose paieškos rezultatų pozicijose.

3. Padeda susidaryti įspūdį apie klientų aptarnavimą ir paslaugų kokybę. Klientai, apsilankę ir įvertinę jūsų svetainę, gali susidaryti įspūdį, kaip su jais elgsitės, jei jie nuspręstų su jumis bendradarbiauti. Interneto svetainė padeda suprasti, kaip jūs žiūrite į savo auditoriją.

4. Kuria auditorijos pasitikėjimą. Lankytojai nepasitiki prastai sukurtomis interneto svetainėmis. Jei jie matys nepatrauklų dizainą arba pasenusią, neįdomią informaciją, jie nepasitikės tokiu verslu.

5. Kuria prekės ženklo patikimumo įspūdį. Kai bandote padidinti potencialių klientų srautus, kai norite supažindinti auditoriją su savo prekės ženklu ar labiau jį išpopuliarinti, veikiausiai investuojate į rinkodarą. Vienas iš jos elementų – interneto svetainė.

Profesionalus svetainių kūrimas – mes visada įsipareigoję užtikrinti rezultatą

Pradinis svetainių kūrimas bei tinklapių kūrimas nėra visas darbas. Paleidę svetainę ir toliau dirbame su savo klientų skaitmenine rinkodara, atliekame svetainės pakeitimus, ją tobuliname ar paprasčiausiai atnaujiname ją pagal naujausius naršyklių ir saugos reikalavimus.

Garantuojame:

– 100 % pasiekiamumas. Svetainė matoma visuose mobiliuose įrenginiuose (nešiojamuose kompiuteriuose, planšetėse, kompiuteriuose)

– 100 % pritaikomumas. Jūsų internetinė svetainė atspindi jūsų verslą.

– Lengvas valdymas. Nepriklausomas Jūsų duomenų atnaujinimas 24 valandas per parą

– Garantuotas matomumas. Optimizuotos geram matomumui paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“.

Only media – tinklalapių kūrimas, padedantis siekti tikslų

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Only Media internetinių svetainių kūrimas padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve.

Only media internetinių svetainių dizaino paslaugos:

– Pilnas internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas

– Naujo dizaino kūrimas

– Internetinių programėlių kūrimas ir integravimas

– Informacijos perkėlimas į „debesį“

– Priežiūra ir palaikymas net ir pogarantiniu laikotarpiu

– Mobiliajam telefonui pritaikytas dizainas – modernus puslapių kūrimas

– Elektroninės prekybos sprendimai – elektroninių parduotuvių kūrimas

– Internetiniai įmonių portalai – tinklapių kūrimas dideliems projektams

– „WordPress“ svetainių kūrimas

Dirbkime kartu

SEO

ATLIKTI DARBAI

Google reklama kaina
Nevėžis OHO!
svetainiu kurimo kaina
Sportmine
svetainiu kurimas vilnius
Burgerstreetas
web svetainiu kurimas
Augvitra
tinklapiu kurimas kainos
Komposta
internetiniu puslapiu kurimas
Prizm
interneto svetaines kurimas kaina
Workshopce
google reklama verslui
Geležies Sportas
Google reklamos kampanija
Saulės Ranga
internetiniu parduotuviu kurimas
Secure House
interneto svetaines kurimas
Patalpų Apsauga
Stdrekond
LMF
svetainiu web dizainas
Boisrois
google ads paslaugos
Agnaturalhealth
svetainiu dizainas only media lietuva
Dominius
tinklapiu kurimas
Husogmal
puslapio kurimas
Lifestyle Lions
o2pilatesyoga
web svetaines tinklapiu kaina
Simple Finance
interneto svetainiu kurimas ir prieziura
Windows Manufacturer

DIRBKIME KARTU!
    Skip to content