fbpx

Internetinių svetainių kūrimas | tinklapių kūrimas

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

„Kūrybiškumas tai paprasčiausias sąsajų tarp įvairių dalykų ieškojimas.“ – Steve Jobs

Internetinių svetainių kūrimas tai daug daugiau nei gražių paveiksliukų dėliojimas ekrane. Tai daug daugiau nei turinio išdėstymas. Tai yra kūrybingas ir efektyvus įrankis, kuriuo pasieksite savo potencialius klientus ir partnerius. Daugelis įmonių, kurios savo internetinės svetainės dizainą, prieinamumą ir efektyvumą nustumia į antrą planą ir taip praleidžia potencialių klientų srautą, kadangi svetainės dizainas yra kaip sutikto žmogaus išvaizda – juk niekas nenori bendrauti ar dirbti su netvarkingu asmeniu.

„Only Media“ nelaiko savęs dar viena internetinių svetainių dizaino įmone. Mes manome, kad kiekviena svetainė – tai natūrali prekės ženklo istorijos tąsa, kuri nusako jo egzistencijos internete toną. Mes norime pabrėžti Jūsų viziją ir tikslus, o ne savuosius. Štai, kodėl esame visiškai atsidavę ir užtikriname, jog tinklapių kūrimas ir svetainių kūrimas būtų aukščiausio rezultato vertas procesas. Mūsų komanda atidžiai ištyrinėja kiekvieną žingsnį, tobulina, testuoja iš naujo ir užtikrina, kad Jūsų naujoji svetainė iš tiesų atspindėtų Jūsų verslo siekius ir padėtų Jūsų finansiniam augimui.

Mūsų pagrindinė sritis yra profesionalių internetinių svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas, tad užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka Jūsų prekės ženklui ir yra optimizuotos užimti aukščiausias vietas paieškos sistemose. Kai internetas jau pilnas išmėgintų internetinių svetainių dizaino standartų ir kasdien jų pasirodo vis daugiau, „Only Media“ gali užtikrinti, kad Jūsų interneto svetainė ne tik tinkamiausiai ir profesionaliausiai atspindės Jūsų verslą ir klientus, bet kartu ir sukurs Jūsų įvaizdį, kuris atrodys šviežiai, moderniai ir elegantiškai net pagal šiandieninius greitai besikeičiančius standartus.

„Only Media“ – profesionalus internetinių svetainių kūrimas

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Todėl tinklapių kūrimas turi būti dedikuotas tam tikslui pasiekti. Profesionalus internetinių svetainių kūrimas padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve. Per daug įmonių galvoja, kad joms užteks patrauklios interneto svetainės. Toks požiūris – paviršutiniškas. Nors patraukli interneto svetainė gali pelnyti Jums komplimentų, jų nepakaks uždirbti pelnui arba pritraukti naujų klientų. O kartais „perkrautas“ betikslis dizainas gali ir pakišti koją. Tikslingas puslapių kūrimas ir sėkminga interneto svetainė turi būti efektyvi ir skatinti konversijas. Tai gali užtikrinti tik profesionalus internetinių svetainių kūrimas.

Mes kuriame modernų, ypač funkcionalų ir akiai patrauklų internetinių svetainių dizainą, kuris skatina verslo augimą vietos ir tarptautiniu lygiu. Taikome sau aukščiausius kūrybinio ir techninio meistriškumo standartus. Profesionalus internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas pagal individualius poreikius yra Jūsų veiklos sėkmės garantija. Kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo jo dydžio, gali tikėtis iš mūsų gauti tik tai. Jei esate nedidelis individualiai veikiantis verslininkas, siekiantis optimizuoti savo internetinius pardavimus, efektyvesnių komunikacijos būdų ieškanti įmonė ar prekės ženklą pakeisti norinti ir kokybiško bei profesionalaus dizaino ieškanti korporacija, mes pasirūpinsime Jūsų poreikiais. Mūsų patyrusi techninė komanda ir savo darbui atsidavę rinkodaros ekspertai užtikrina kiekvieno projekto profesionalumą ir išbaigtumą, nesvarbu koks sudėtingas ar paprastas būtų Jūsų puslapių kūrimasas, nes „Only Media“ kiekvienas klientas gauna tokį patį profesionalų dėmesį.

Kūrybiškas tinklapių kūrimas | Detalus unikalių puslapių kūrimas

Savo internetinių svetainių kūrimo metodiką bandėme ir tobulinome daug metų, todėl esame ne tik sukaupę daug šio amato patirties ir strategijų, bet ir gerai išmanome besikeičiančias tendencijas, kurias galima numatyti dar prieš joms įvykstant, todėl jūs visuomet pirmausite prieš savo konkurentus. Internetinių svetainių kūrimas pradedamas nuo susipažinimo su Jūsų verslo ypatybėmis. Tuomet atliekame tyrimus, nustatome galimybes ir iššūkius bei siūlome rekomendacijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo ir mes jaučiamės vienodai patogiai bendradarbiaudami su visais. Mūsų politikapadėti išpildyti Jūsų viziją, todėl savo paslaugas pritaikysime Jūsų specialiems poreikiams ir verslo stiliui. Kadangi esame visas paslaugas teikianti internetinių svetainių kūrimo agentūra, turime geriausius internetinių svetainių kūrimo resursus, tačiau galime dirbti tiek su savo, tiek su trečiųjų šalių kūrybinėmis komandomis. Tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas – vienas pagrindinių mūsų agentūros veiklos krypčių, todėl per ilgus metus esame užsitarnavę patikimų partnerių vardą.

Tinklapių kūrimas, puslapių kūrimas – mūsų detalus procesas

Mūsų internetinių svetainių kūrimas tobulinamas jau daug metų. Darbus pradedame susipažindami su Jūsų verslo ypatybėmis. Tuomet atliekame tyrimus, nustatome galimybes ir iššūkius bei siūlome rekomendacijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo ir mes jaučiamės vienodai patogiai bendradarbiaudami su visais. Kadangi esame visas paslaugas teikianti internetinių svetainių kūrimo agentūra, turime geriausius internetinių svetainių kūrimo resursus, tačiau galime dirbti tiek su savo, tiek su trečiųjų šalių kūrybinėmis komandomis. Puslapių kūrimas mūsų pagrindinis amatas, tad esame tikrai lankstūs.

01 Poreikių išsiaiškinimas. Mūsų internetinių svetainių kūrimo procesas prasideda išsiaiškinant Jūsų prekės ženklo poreikius, internetinei svetainei keliamas užduotis ir tikslus bei sukuriant tinkamą projekto planą.

02 Tyrimas. Siekdami sukurti individualiai pritaikytą strategiją ir dizainą, atliekame detalų Jūsų darbo srities ir konkurentų tyrimą. Tokiu atveju tinklapių kūrimas yra orientuotas į rezultatą.

03 UX/UI dizainas. Kuriame Jūsų projekto svetainės schemą ir apipavidalinimą. Tai padeda mums apibūdinti pagrindinius Jūsų naujosios internetinės svetainės bruožus, funkcijas ir struktūrą.

04 Dizainas. Kuriame sudėtingus individualius elementus Jūsų prekės ženklo įvaizdžio pristatymui ir konversijų didinimui.

Tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas – ko tikėtis po užbaigimo?

Paleidus svetainę ir toliau dirbame su savo klientų skaitmenine rinkodara, atliekame svetainės pakeitimus, ją tobuliname ar paprasčiausiai atnaujiname ją pagal naujausius naršyklių ir saugos atnaujinimus. Leiskite padaryti Jūsų verslą internete nerealiu!

Mūsų internetinių svetainių kūrimas ir įsipareigojimai:

– 100 % pasiekiamumas. Svetainė matoma visuose mobiliuose įrenginiuose (nešiojamuose kompiuteriuose, planšetėse, kompiuteriuose)

– 100 % pritaikomumas. Jūsų internetinė svetainė atspindi Jus

– Lengvas valdymas. Nepriklausomas Jūsų duomenų atnaujinimas 24 valandas per parą

– Garantuotas matomumas. Optimizuotos geram matomumui paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“.

Tinklapių kūrimas konversijoms

„Only Media“ – internetinių svetainių kūrimas verslo sėkmei

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Internetinių svetainių dizaino agentūra „Only Media“ padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve. Per daug įmonių galvoja, kad joms užteks patrauklios interneto svetainės. Toks požiūris – paviršutiniškas. Interneto svetainė turi būti efektyvi ir skatinti konversijas.

Mūsų internetinių svetainių dizaino paslaugos:

– Visas internetinių svetainių kūrimo procesas

– Naujo dizaino kūrimas

– Internetinių programėlių kūrimas ir integravimas

– Informacijos perkėlimas į „debesį“

– Priežiūra ir palaikymas net ir pogarantiniu laikotarpiu

– Mobiliajam telefonui pritaikytas dizainas – modernus puslapių kūrimas

– Elektroninės prekybos sprendimai – elektroninių parduotuvių kūrimas

– Internetiniai įmonių portalai – tinklapių kūrimas dideliems projektams

– „WordPress“ svetainių kūrimas

Dirbkime kartu
ATLIKTI DARBAI

internetiniu parduotuviu kurimas
internetiniu puslapiu kurimas
internetiniu svetainiu kurimas
interneto svetaines kurimas
onlymedia interneto svetainiu kurimas
puslapio kurimas
svetainiu kurimas kaina
internetiniu parduotuviu kurimas
tinklapiu kurimas
pigios internetines svetaines
svetainiu dizainas only media lietuva
svetainiu kurimas vilnius
web svetainiu kurimas
web svetaines tinklapiu kaina
svetainiu web dizainas

DIRBKIME KARTU!
Skip to content