Įgyvendink svetainių kūrimo ir tinklapių kūrimo idėjas

Internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas yra kūrybingas ir efektyvus įrankis, kuriuo pasieksite savo potencialius klientus ir partnerius. Only Media pagrindinė veiklos sritis yra profesionalių internetinių svetainių, tinklalapių kūrimas ir puslapių kūrimas. Užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka jūsų prekės ženklui ir yra optimizuotos užimti aukščiausias vietas paieškos sistemose.

Profesionalus internetinių svetainių ir tinklapių kūrimas verslo sėkmei

Mūsų internetinių svetainių kūrimas yra tobulintas daug metų, todėl esame ne tik sukaupę daug šio amato patirties ir strategijų, bet ir gerai išmanome besikeičiančias tendencijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo. Mūsų tikslas – padėti išpildyti jūsų viziją, todėl savo paslaugas pritaikysime jūsų poreikiams ir verslo stiliui. Mūsų pagrindinė sritis yra profesionalių internetinių svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas, tad užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka Jūsų prekės ženklui

Profesionalus tinklapių kūrimas ir svetainių kūrimas – pagrindiniai žingsniai

01 Poreikių išsiaiškinimas. Mūsų internetinių svetainių kūrimo procesas prasideda išsiaiškinant jūsų prekės ženklo poreikius, internetinei svetainei keliamas užduotis, tikslus ir sukuriant projekto planą.

02 Tyrimas. Siekdami sukurti individualiai pritaikytą strategiją ir dizainą svetainei, atliekame detalų jūsų darbo srities ir konkurentų tyrimą.

03 UX/UI svetainių web dizainas. Kuriame jūsų web projekto svetainės schemą ir apipavidalinimą. Tai padeda mums apibrėžti pagrindinius naujosiosios internetinės svetainės kūrimo bruožus, funkcijas ir struktūrą.

04 Web dizainas. Kuriame stilingus ir funkcionalius web elementus jūsų prekės ženklo įvaizdžio pristatymui ir konversijų didinimui.

Kūrybiškas tinklapių kūrimas ir unikalių svetainių kūrimas

Jei interneto svetainės turiniui apžvelgti būtų skirta tik 15 minučių, daugiau nei 80 proc. lankytojų norėtų matyti ne tik aktualią informaciją, bet ir struktūruotą, tvarkingą bei gražiai sukurtą interneto svetainės dizainą. Kodėl svetainių kūrimas turi būti patikėtas profesionalams?

1. Pirmasis įspūdis apie verslą. Įvertinę svetainę, lankytojai per kelias sekundes padarys išvadas apie jūsų verslą. Neabejojame, kad per šias kelias sekundes norėtumėte padaryti savo auditorijai kuo geresnį įspūdį.

2. Teigiamai veikia paieškos sistemos optimizacijos (SEO) strategiją. Daugybė interneto svetainės turinio elementų daro įtaką paieškos sistemų atliekamam svetainės vertinimui. Jei interneto svetainė buvo sukurta nekokybiškai, ji nebus matoma pirmose paieškos rezultatų pozicijose.

3. Padeda susidaryti įspūdį apie klientų aptarnavimą ir paslaugų kokybę. Klientai, apsilankę ir įvertinę jūsų svetainę, gali susidaryti įspūdį, kaip su jais elgsitės, jei jie nuspręstų su jumis bendradarbiauti. Interneto svetainė padeda suprasti, kaip jūs žiūrite į savo auditoriją.

4. Kuria auditorijos pasitikėjimą. Lankytojai nepasitiki prastai sukurtomis interneto svetainėmis. Jei jie matys nepatrauklų dizainą arba pasenusią, neįdomią informaciją, jie nepasitikės tokiu verslu.

5. Kuria prekės ženklo patikimumo įspūdį. Kai bandote padidinti potencialių klientų srautus, kai norite supažindinti auditoriją su savo prekės ženklu ar labiau jį išpopuliarinti, veikiausiai investuojate į rinkodarą. Vienas iš jos elementų – interneto svetainė.

Profesionalus svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas – mes visada įsipareigoję užtikrinti rezultatą

Pradinis svetainių kūrimas bei tinklapių kūrimas nėra visas darbas. Paleidę interneto svetainę ir toliau dirbame su savo klientų skaitmenine rinkodara, atliekame svetainės dizaino pakeitimus, ją tobuliname ar paprasčiausiai atnaujiname ją pagal naujausius naršyklių ir saugos reikalavimus.

Garantuojame:

– 100 % interneto svetainės pasiekiamumas. Svetainė matoma visuose mobiliuose įrenginiuose (nešiojamuose kompiuteriuose, planšetėse, kompiuteriuose)

– 100 % svetainės pritaikomumas. Jūsų internetinė svetainė atspindi jūsų verslą.

– Lengvas svetainės valdymas. Nepriklausomas Jūsų interneto svetainės duomenų atnaujinimas 24 valandas per parą

– Garantuotas svetainės matomumas. Optimizuotos geram tinklapio matomumui paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“.

Only media – tinklalapių kūrimas ir svetainės kūrimas padedantis siekti tikslų

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Only Media internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve.

Only media internetinių svetainių kūrimo ir web dizaino paslaugos:

– Pilnas internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas

– Naujo web dizaino kūrimas

– Internetinių programėlių kūrimas ir integravimas

– Svetainės Informacijos perkėlimas į „debesį“

– Svetainės priežiūra ir palaikymas net ir pogarantiniu laikotarpiu

– Mobiliajam telefonui pritaikytas dizainas – modernus puslapių kūrimas

– Elektroninės prekybos sprendimai – elektroninių parduotuvių kūrimas

– Internetinių įmonių portalų – tinklapių kūrimas dideliems projektams

– „WordPress“ svetainių kūrimas