fbpx

Internetinių svetainių kūrimas | tinklapių kūrimas

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

„Kūrybiškumas tai paprasčiausias sąsajų tarp įvairių dalykų ieškojimas.“ – Steve Jobs

Internetinių svetainių kūrimas tai daug daugiau nei gražių paveiksliukų dėliojimas ekrane. Tai daug daugiau nei turinio išdėstymas. Tai yra kūrybingas ir efektyvus įrankis, kuriuo pasieksite savo potencialius klientus ir partnerius. Daugelis įmonių, kurios savo internetinės svetainės dizainą, prieinamumą ir efektyvumą nustumia į antrą planą ir taip praleidžia potencialių klientų srautą, kadangi svetainės dizainas yra kaip sutikto žmogaus išvaizda – juk niekas nenori bendrauti ar dirbti su netvarkingu asmeniu.

„Only Media“ nelaiko savęs dar viena internetinių svetainių dizaino įmone. Mes manome, kad kiekviena svetainė – tai natūrali prekės ženklo istorijos tąsa, kuri nusako jo egzistencijos internete toną. Mes norime pabrėžti Jūsų viziją ir tikslus, o ne savuosius. Štai, kodėl esame visiškai atsidavę ir užtikriname, jog tinklapių kūrimas ir svetainių kūrimas būtų aukščiausio rezultato vertas procesas. Mūsų komanda atidžiai ištyrinėja kiekvieną žingsnį, tobulina, testuoja iš naujo ir užtikrina, kad Jūsų naujoji svetainė iš tiesų atspindėtų Jūsų verslo siekius ir padėtų Jūsų finansiniam augimui.

Mūsų pagrindinė sritis yra profesionalių internetinių svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas, tad užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines, kurios tinka Jūsų prekės ženklui ir yra optimizuotos užimti aukščiausias vietas paieškos sistemose. Kai internetas jau pilnas išmėgintų internetinių svetainių dizaino standartų ir kasdien jų pasirodo vis daugiau, „Only Media“ gali užtikrinti, kad Jūsų interneto svetainė ne tik tinkamiausiai ir profesionaliausiai atspindės Jūsų verslą ir klientus, bet kartu ir sukurs Jūsų įvaizdį, kuris atrodys šviežiai, moderniai ir elegantiškai net pagal šiandieninius greitai besikeičiančius standartus.

„Only Media“ – profesionalus internetinių svetainių kūrimas

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Todėl tinklapių kūrimas turi būti dedikuotas tam tikslui pasiekti. Profesionalus internetinių svetainių kūrimas padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve. Per daug įmonių galvoja, kad joms užteks patrauklios interneto svetainės. Toks požiūris – paviršutiniškas. Nors patraukli interneto svetainė gali pelnyti Jums komplimentų, jų nepakaks uždirbti pelnui arba pritraukti naujų klientų. O kartais „perkrautas“ betikslis dizainas gali ir pakišti koją. Tikslingas puslapių kūrimas ir sėkminga interneto svetainė turi būti efektyvi ir skatinti konversijas. Tai gali užtikrinti tik profesionalus internetinių svetainių kūrimas.

Mes kuriame modernų, ypač funkcionalų ir akiai patrauklų internetinių svetainių dizainą, kuris skatina verslo augimą vietos ir tarptautiniu lygiu. Taikome sau aukščiausius kūrybinio ir techninio meistriškumo standartus. Profesionalus internetinių svetainių kūrimas ir tinklapių kūrimas pagal individualius poreikius yra Jūsų veiklos sėkmės garantija. Kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo jo dydžio, gali tikėtis iš mūsų gauti tik tai. Jei esate nedidelis individualiai veikiantis verslininkas, siekiantis optimizuoti savo internetinius pardavimus, efektyvesnių komunikacijos būdų ieškanti įmonė ar prekės ženklą pakeisti norinti ir kokybiško bei profesionalaus dizaino ieškanti korporacija, mes pasirūpinsime Jūsų poreikiais. Mūsų patyrusi techninė komanda ir savo darbui atsidavę rinkodaros ekspertai užtikrina kiekvieno projekto profesionalumą ir išbaigtumą, nesvarbu koks sudėtingas ar paprastas būtų Jūsų puslapių kūrimasas, nes „Only Media“ kiekvienas klientas gauna tokį patį profesionalų dėmesį.

Kūrybiškas tinklapių kūrimas | Detalus unikalių puslapių kūrimas

Savo internetinių svetainių kūrimo metodiką bandėme ir tobulinome daug metų, todėl esame ne tik sukaupę daug šio amato patirties ir strategijų, bet ir gerai išmanome besikeičiančias tendencijas, kurias galima numatyti dar prieš joms įvykstant, todėl jūs visuomet pirmausite prieš savo konkurentus. Internetinių svetainių kūrimas pradedamas nuo susipažinimo su Jūsų verslo ypatybėmis. Tuomet atliekame tyrimus, nustatome galimybes ir iššūkius bei siūlome rekomendacijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo ir mes jaučiamės vienodai patogiai bendradarbiaudami su visais. Mūsų politikapadėti išpildyti Jūsų viziją, todėl savo paslaugas pritaikysime Jūsų specialiems poreikiams ir verslo stiliui. Kadangi esame visas paslaugas teikianti internetinių svetainių kūrimo agentūra, turime geriausius internetinių svetainių kūrimo resursus, tačiau galime dirbti tiek su savo, tiek su trečiųjų šalių kūrybinėmis komandomis. Tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas – vienas pagrindinių mūsų agentūros veiklos krypčių, todėl per ilgus metus esame užsitarnavę patikimų partnerių vardą.

Tinklapių kūrimas, puslapių kūrimas – mūsų detalus procesas

Mūsų internetinių svetainių kūrimas tobulinamas jau daug metų. Darbus pradedame susipažindami su Jūsų verslo ypatybėmis. Tuomet atliekame tyrimus, nustatome galimybes ir iššūkius bei siūlome rekomendacijas. Kai kurie mūsų klientai turi griežtus prekės ženklui taikomus reikalavimus, kiti – ieško pagalbos norėdami apipavidalinti arba perkurti savo prekės ženklą iš naujo ir mes jaučiamės vienodai patogiai bendradarbiaudami su visais. Kadangi esame visas paslaugas teikianti internetinių svetainių kūrimo agentūra, turime geriausius internetinių svetainių kūrimo resursus, tačiau galime dirbti tiek su savo, tiek su trečiųjų šalių kūrybinėmis komandomis. Puslapių kūrimas mūsų pagrindinis amatas, tad esame tikrai lankstūs.

01 Poreikių išsiaiškinimas. Mūsų internetinių svetainių kūrimo procesas prasideda išsiaiškinant Jūsų prekės ženklo poreikius, internetinei svetainei keliamas užduotis ir tikslus bei sukuriant tinkamą projekto planą.

02 Tyrimas. Siekdami sukurti individualiai pritaikytą strategiją ir dizainą, atliekame detalų Jūsų darbo srities ir konkurentų tyrimą. Tokiu atveju tinklapių kūrimas yra orientuotas į rezultatą.

03 UX/UI dizainas. Kuriame Jūsų projekto svetainės schemą ir apipavidalinimą. Tai padeda mums apibūdinti pagrindinius Jūsų naujosios internetinės svetainės bruožus, funkcijas ir struktūrą.

04 Dizainas. Kuriame sudėtingus individualius elementus Jūsų prekės ženklo įvaizdžio pristatymui ir konversijų didinimui.

Interneto svetainių dizainas – kodėl svarbu profesionalumas?

Jei interneto svetainės turiniui apžvelgti būtų skirta tik 15 minučių, daugiau nei 80 proc. lankytojų norėtų matyti ne tik aktualią informaciją, bet ir struktūruotą, tvarkingą bei gražiai sukurtą svetainės dizainą. Ir apskritai Jūsų svetainė – svarbi internetinės rinkodaros dalis, veikianti tiek jūsų verslą, tiek auditoriją, tiek pelną. Kodėl? Mes visada pasirengę argumentuotai atsakyti.

1. Sukuria pirmąjį įspūdį apie verslą. Būtent interneto svetainė padeda lankytojams (auditorijai) susidaryti pirmąjį įspūdį apie jūsų verslą. Įvertinę svetainę, lankytojai per kelias sekundes padarys išvadas apie jūsų verslą. Neabejojame, kad per šias kelias sekundes norėtumėte padaryti savo auditorijai kuo teigiamesnį poveikį.

Jei jūsų svetainė atrodo nepatraukliai ar joje publikuojama pasenusi informacija, auditorija iškart susidarys neigiamą įspūdį apie jūsų verslą. Tad svetainė turi būti profesionali, kad lankytojai nepaliktų jos per greitai ir neapsilankytų pas jūsų konkurentus. Įspūdis gali lemti tai, ar klientas pasiliks jūsų puslapyje ir įsigys jūsų siūlomą produktą ar paslaugą.

2. Teigiamai veikia paieškos sistemos optimizacijos (SEO) strategiją. Daugybė interneto svetainės turinio elementų daro įtaką paieškos sistemų atliekamam svetainės vertinimui. Jei interneto svetainė buvo sukurta netinkamai, nekokybiškai – ji nebus matoma paieškos rezultatų pirmose pozicijose. Geriausias būdas užtikrinti interneto svetainės kokybę (ir jos matomumą paieškos sistemose) – bendradarbiavimas su profesionaliais interneto svetainių kūrėjais, kurie žino, ką daro.

3. Padeda susidaryti įspūdį apie klientų aptarnavimą. Klientai, apsilankę ir įvertinę jūsų svetainę, gali susidaryti įspūdį, kaip su jais elgsitės, jei jie nuspręstų su jumis bendradarbiauti. Interneto svetainė suteikia jiems supratimą, kaip jūs žiūrite į savo auditoriją.

Kitaip tariant, interneto svetainė yra tarsi klientų aptarnavimo atstovas. Jei svetainė yra kokybiška, šiuolaikiška ir patraukli, auditorija turės teigiamą patirtį ir manys, kad esate pasirengę priimti naujus lankytojus. Vertinkite savo interneto svetainę kaip skaitmeninį verslo veidą. Šiuolaikiška ir moderni interneto svetainė prilygsta draugiškam veidui, laukiančiam naujų lankytojų.

4. Kuria auditorijos pasitikėjimą. Faktas – lankytojai nepasitiki prastai sukurtomis interneto svetainėmis. Jei jie matys nepatrauklų dizainą arba pasenusią, neįdomią informaciją, jie nepasitikės tokia svetaine.

5. Padeda išlikti konkurencingais. Jei dar svarstote, ar jūsų verslui tikrai reikalinga interneto svetainė, atminkite – jūsų konkurentai greičiausiai jau seniai ją turi ir naudojasi jos teikiamais privalumais. Jei norite konkuruoti su jais, turite turėti patrauklią svetainę.

Jūsų interneto svetainė – galimybė dalyvauti konkurencingoje rinkoje. Kai konkuruojate su kitomis įmonėmis, paprastai turite tas pačias paslaugas ir panašias kainas. Jums reikia to vienintelio dalyko, padedančio jūsų verslui išsiskirti iš kitų – tai interneto svetainės. Gera svetainė padės auditorijai suprasti, kodėl jie turėtų pasirinkti jus, o ne konkurentus.

6. Kuria pastovumą ir darną. Kai bandote padidinti potencialių klientų srautus, kai norite supažindinti auditoriją su savo prekės ženklu ar labiau jį išpopuliarinti, veikiausiai investuojate į rinkodarą. Vienas iš jos elementų – interneto svetainė.

Kad svetainė atrodytų rimtai, solidžiai ir darniai, ją kurti rekomenduojama laikantis tam tikrų principų. Pavyzdžiui, kiekviename svetainės puslapyje geriausia naudoti tuos pačius šriftus, stilių ir turinio išdėstymą. Jei kiekvieno puslapio dizainas bus skirtingas, svetainė atrodys neprofesionaliai. Tai taip pat apsunkins ir prekės ženklo atpažinimą, nes auditorija nežinos, kokias spalvas sieti su jūsų prekės ženklu.

Jei jūsų svetainė nebus nuosekli ir darni, 90 proc. lankytojų ją paliks vos po kelių minučių. Sukurdami pastovumą, ilgiau išlaikysite potencialius klientus savo puslapyje ir netgi versle.

Privalumų atrodo daug, o veiksmo jiems pasiekti tereikia vieno – kreiptis į profesionalus ir užsakyti interneto svetainės kūrimo paslaugą.

Tinklapių kūrimas ir puslapių kūrimas – ko tikėtis po užbaigimo?

Paleidus svetainę ir toliau dirbame su savo klientų skaitmenine rinkodara, atliekame svetainės pakeitimus, ją tobuliname ar paprasčiausiai atnaujiname ją pagal naujausius naršyklių ir saugos atnaujinimus. Leiskite padaryti Jūsų verslą internete nerealiu!

Mūsų internetinių svetainių kūrimas ir įsipareigojimai:

– 100 % pasiekiamumas. Svetainė matoma visuose mobiliuose įrenginiuose (nešiojamuose kompiuteriuose, planšetėse, kompiuteriuose)

– 100 % pritaikomumas. Jūsų internetinė svetainė atspindi Jus

– Lengvas valdymas. Nepriklausomas Jūsų duomenų atnaujinimas 24 valandas per parą

– Garantuotas matomumas. Optimizuotos geram matomumui paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“.

Tinklapių kūrimas konversijoms

„Only Media“ – internetinių svetainių kūrimas verslo sėkmei

Esame tvirtai įsitikinę, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti tikslą. Tai gali būti naujų klientų paieška, pardavimai arba gilesnio ryšio su savo auditorija kūrimas. Internetinių svetainių dizaino agentūra „Only Media“ padeda verslui, individualiems asmenims ir organizacijoms pasiekti savo tikslus naudojantis skaitmenine erdve. Per daug įmonių galvoja, kad joms užteks patrauklios interneto svetainės. Toks požiūris – paviršutiniškas. Interneto svetainė turi būti efektyvi ir skatinti konversijas.

Mūsų internetinių svetainių dizaino paslaugos:

– Visas internetinių svetainių kūrimo procesas

– Naujo dizaino kūrimas

– Internetinių programėlių kūrimas ir integravimas

– Informacijos perkėlimas į „debesį“

– Priežiūra ir palaikymas net ir pogarantiniu laikotarpiu

– Mobiliajam telefonui pritaikytas dizainas – modernus puslapių kūrimas

– Elektroninės prekybos sprendimai – elektroninių parduotuvių kūrimas

– Internetiniai įmonių portalai – tinklapių kūrimas dideliems projektams

– „WordPress“ svetainių kūrimas

Dirbkime kartu
ATLIKTI DARBAI

Augvitra
Ekoska
Komposta
LMF
Prizm
Boisrois
Workshopce
Burgerstreetas
internetiniu svetainiu kurimas
Geležies Sportas
LGvideo
Patalpų Apsauga
Secure House
Stdrekond
Bodhi
Dominius
Husogmal
Lifestyle Lions
o2pilatesyoga
Simple Finance
Windows Manufacturer

DIRBKIME KARTU!
Skip to content