Elektroninių parduotuvių kūrimas verslo sėkmei

Only Media yra jūsų partneris elektroninių parduotuvių kūrimo projektuose. Su Woocommerce, Opencart, Verskis.lt, Zyro, Mozello, Shopify, Wix ir mūsų profesionalia komanda, jūs galėsite lengvai ir efektyviai valdyti savo elektroninę prekybą. Mes ne tik padėsime jums integruoti šias platformas, bet ir suteiksime patikimus sprendimus, kad galėtumėte stebėti pardavimus, klientų elgseną ir daugiau.

Elektroninių parduotuvių mokėjimo sistemų integracijos

Mums svarbu, kad jūsų el. parduotuvė būtų patogi ir saugi klientams, kai jie atlieka mokėjimus. Only Media suteikia galimybę integruoti patikimas mokėjimo sistemas, tokias kaip Paysera, Paypal, Neopay, Stripe ir Kevin. Tai leis sumažinti jūsų įmonės e-parduotuvės administracinę naštą iki minimumo, užtikrinti, kad jūsų klientai galės patogiai ir saugiai atlikti mokėjimus.

Elektroninės parduotuvės prekių pristatymo integracijos

Svarbu, kad jūsų elektroninės parduotuvės prekės būtų pristatytos patikimai ir efektyviai. Su Only Media partneryste galite integruoti pristatymo paslaugas, tokiu būdu dar labiau pagerindami pristatymo procesą. Pasitelkdami paslaugas kaip Omniva, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, užtikrinsime, kad prekės būtų pristatomos laiku ir efektyviai. Jūsų klientai bus patenkinti greitu ir sklandžiu prekių gavimu.

Buhalterinių apskaitos programų integracija elektronininėje parduotuvėje

Elektroninėms parduotuvėms svarbu turėti tvirtą  finansinę kontrolę, integruojame buhalterines apskaitos programas, tokias kaip B1, Rivilė, Robolabs.
Only Media integruos šias programas jūsų e-parduotuvėje, užtikrindama sklandų finansų valdymą. Mes suprantame, kokia svarbi yra efektyvi finansinė apskaita, ir stengiamės suteikti jums visus įrankius, reikalingus verslo sėkmei. Pradėkite šiandien optimizuoti savo elektroninės parduotuvės finansinų valdymą.

API (aplikacijų programavimo sąsaja) El. parduotuvei

API (Aplikacijų Programavimo Sąsaja) integracija yra būtina elektroninėje parduotuvėje, norint prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Only Media teikia API integracijos sprendimus el. parduotuvėms, kurie suteikia galimybę sujungti įvairias prekybos platformas, buhalterines programas ir kitus įrankius. Ši integracija leidžia jums efektyviai valdyti visus verslo aspektus, pagerinti savo elektroninės parduotuvės efektyvumą.

El.parduotuvės integracija su didžiausiais prekybos portalais

Siekiant padidinti elektroninės parduotuvės investicijų grąžą ir efektyviau konkuruoti rinkoje. Only Media teikia el. parduotuvėms integracijos sprendimus su didžiausiais prekybos portalais, tokiais kaip Amazon, eBay, Pigu.lt, Kaina24 ir Varle.lt. Šios integracijos galimybės leis jums pasiekti platesnę auditoriją ir suteiks prieigą prie didžiulių potencialių klientų srautų.

Atlikti darbai