Google reklama | Google ads reklama

GOOGLE REKLAMA VERSLO SĖKMEI

Vartotojai jūsų jau ieško Google. Padėkite jus surasti naudodamiesi Google ads reklama.

Google paieškos platforma jau keletą dešimtmečių yra populiariausia paslauga internete. Google  algoritmų dėka galime rasti būtent tai, ko ieškome, per mažiau nei sekundę. Verslui Google ads reklama siūlo nepamainomą būdą būti atrastiems – Google reklamos skelbimais, kurie leidžia pasiekti vartotoją būtent tada, kai jis svarsto įsigyti jūsų paslaugą ar produktą.

Google ads reklamos privalumai jūsų verslui

Lanksti Google ads kainodara. Už Google ads reklamą mokėsite tik tada, kai vartotojas aplankys jūsų interneto svetainę pasinaudojęs skelbimu, kurį patalpinote. Toks Google reklamos būdas garantuoja, kad jūsų produktai ir paslaugos bus pastebėti.

Įvairios Google  ads reklamos auditorijos. Google ads reklama yra universalus reklamos tipas – savo skelbimais galite pasiekti klientus, gyvenančius jūsų rinkose. Savo reklamą galite skirti konkretaus miesto, šalies ar viso pasaulio gyventojams, priklausomai nuo to, kur vykdote pardavimus.

Pavaldūs jūsų poreikiams. Nėra minimalaus ar maksimalaus biudžeto, kurį turėtumėte skirti Google reklamai. Kartu su mumis vykdydami reklamų testavimą, galėsite sužinoti, kokia yra optimali suma, kuri jūsų verslui atneša daugiausia grąžos. Planams pasikeitus – turėsite galimybę sustabdyti ar pratęsti kampaniją per akimirką.

Only media – efektyvios Google ads reklamos administravimo paslaugos

Mūsų klientai naudojasi visais Google ads reklamos privalumais, leidžiančiais optimizuoti Google reklamos procesą, taip sutaupyti ir didinti pardavimus.

Google ads skelbimai – Google reklama.

Google ads tekstiniai skelbimai, atrodantys kaip Google reklamos paieškos rezultatai ir atsiduriantys pirmose paieškos lango pozicijose, yra populiariausia Google ads reklamos forma. Only media komanda pasirūpins, kad jūsų skelbimai būtų pirmaujančiose – viršutinėse – pozicijose, taip garantuodama, kad potencialūs klientai apsilankys jūsų tinklalapyje.

Google ads vaizdo skydeliai – GDN reklama

Google reklaminiai baneriai, kuriuos vartotojai išvysta apsilankę įvairiausiuose interneto tinklalapiuose, yra būdas naujus vartotojus supažindinti su jūsų preke ar paslauga ypač patraukliu būdu. Mes pasirūpinsime, kad jūsų vaizdinė google ads reklama ne tik patrauktų akį, bet ir pasiektų auditoriją, kuriai jūsų produktas labiausiai tinka. Tam naudojama visa reklamos platformoms prieinama informacija apie vartotoją: jo buvimo vietą, pomėgius ir panašiai.

Reklama Youtube

Populiariausia vaizdo įrašų platforma ir lankomiausias tinklalapis Lietuvoje – Youtube – taip pat yra Google reklamos produktas. Šioje platformoje jūsų verslas gali savo reklamą patalpinti septyniais skirtingais būdais. Only media komanda užtikrins, kad Youtube reklama būtų pritaikyta jūsų klientams.

Remarketingas – jus pažįstančių klientų pritraukimas

Jei klientas po pirmojo apsilankymo jūsų tinklalapyje nesusidomėjo paslauga, neverta nusiminti. Tam, kad jūsų įdirbis nenueitų veltui, galite rinktis pakartotinės rinkodaros paslaugą. Paruošime google ads reklamas, kurios kreipsis į vartotojus, kurie jau domėjosi jūsų produktu, nebaigė pirkimo proceso arba mielai taptų jūsų klientais dar kartą.

Google reklama vardan jūsų verslo sėkmės

Vien įrankių, kuriais galima pasiekti klientus – neužtenka. Only media yra sertifikuotas Google reklamos partneris. Taip užtikriname, kad mūsų specialistai dirba kliaudamiesi naujausiomis rekomendacijomis bei aukščiausios kokybės ir efektyvumo standartais.

Vertės, kurias gauna Only media klientai:

Profesionalus reklamos administravimas. Esame Google reklamos partneris, o savo klientams jau padėjome įgyvendinti įvairaus sudėtingumo Google ads kampanijas, atnešusias sėkmę. Savo patirtimi norime pasidalinti ir su jumis.

Kasmėnesinės ataskaitos. Google ads reklamos administravimo procesas yra paremtas nuolatine duomenų analize ir įvairių kintamųjų optimizavimu. Kalbame duomenų kalba ir užtikriname, kad kiekvieną mėnesį galėsite išsamiai susipažinti su tuo, kaip sekasi jūsų reklamoms ir ką darome, kad eitųsi dar geriau.

Integruoti sprendimai. Platus skaitmeninės rinkodaros paslaugų spektras, kurį teikia Only media komanda, leidžia mūsų klientams strategiškai planuoti visus savo komunikacijos ir reklamos veiksmus. Tikime, kad rinkodaros sėkmė slypi kruopščiame planavime ir tinkamų kanalų pasirinkime.

Konsultacijos. Nesate tikri, nuo ko pradėti jūsų verslui? Mes padėsime išsirinkti jūsų poreikiams pritaikytus google ads reklamos sprendimus ir suteiksime konsultacijas, kai tik jų reikės. Įsigilinę į jūsų verslo tikslus pasiūlysime reklamos priemones, kurios pasieks jūsų klientus: nuo Google reklamos, iki Facebook turinio ar darbo su nuomonės formuotojais.

Ko reikia sėkmingai Google ads reklamos kampanijai?

1. Patogios vartotojui internetinės svetainės. Didelė dalis Google ads reklamos kampanijos sėkmės priklauso nuo to, ar vartotojas jūsų tinklalapyje ras tai, ko ieškojo. Jei dar neturite profesionalių internetinių namų savo verslui – Only media komanda padės juos sukurti.

2. Tikslinės auditorijos pažinimas ir raktinių žodžių atranka. Kartu su jumis išanalizuosime jūsų tikslinės auditorijos profilį, raktinius žodžius, konkurentų elgseną ir kitus veiksnius, kurie leis sustyguoti reklaminę kampaniją ir įvertinti jos sėkmę.

3. Google ads paskyra. Sukursime jums Google reklamos paskyrą, kuria naudodamiesi administruosime reklamas ir matysime jų rezultatus. Susiesime paskyrą su jūsų tinklalapiu, kad galėtume sekti klientų veiksmus jame ir vertinti konversiją.

4. Google reklaminės medžiagos kūrimas. Sukursime skelbimų tekstus, reklaminius skydelius ir visą kitą medžiagą, kuri patrauks pirkėjų akį.

5. Google reklamų testavimas, optimizavimas ir rezultatų apžvalgos. Nėra vieno recepto sėkmingai Google reklamai, todėl savo klientų reklamas nuolat vertiname ir pritaikome prie pasikeitusių aplinkybių. Savo įžvalgomis su klientais pasidaliname kas mėnesį.

Susisiekite su mumis ir tapkite matomesni su Google reklama!

ATLIKTI DARBAI

google reklama
Klaipėdos valstybinė kolegija
Google reklamos paslaugos
Mikrotuneliavimas
Google reklama kaina
Nevėžis OHO!
google adwords
Ziuzi
Google reklamos kampanija
Klatre Eiendom
google ads paslaugos
Agnaturalhealth
google reklama kaina
Didier Lab
Ercherry
google reklama verslui
Geležies Sportas

SEO

DIRBKIME KARTU!
    Skip to content