fbpx

Socialinių tinklų administravimas | Marketingas, reklama

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS IR MARKETINGAS

„Socialiniai tinklai nėra tik vienas iš rinkodaros rato stipinų. Jie tapo pagrindine viso dviračio konstrukcija.“ – Ryan Lilly

Socialinių tinklų marketingas nuolat tobulėja. Tai – viena greičiausiai augančių žiniasklaidos rūšių ir būtų kvaila nepasinaudoti jos teikiamais privalumais, kurių svarbiausi yra poveikis ir informacijos teikimas anksčiau neatrastoms rinkoms bei socialinių tinklų administravimas. Mes labai rimtai į tai žiūrime, todėl „Only Media“ tobulėja kartu su socialiniais tinklais, padėdami Jums ir Jūsų vizijai visuomet būti vienu žingsniu Jūsų konkurentų priekyje. Nuo socialinių tinklų administravimas, bendruomenės valdymas ir mokama reklama – mūsų socialinių tinklų komanda naudoja verslo duomenis turinio optimizavimui ir Jūsų tikslinės rinkos pasiekimui. Socialinių tinklų marketingas – mūsų stiprioji kūrybinė pusė. „Only Media“ specializuojasi strategijų ir valdymo srityje siekiant užtikrinti Jūsų autoritetą didžiausiuose socialinių tinklų ir žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Scnapchat“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „YouTube“. Savo partneriams teikiame strateginius ir socialiai orientuotus sprendimus, kurie padeda auginti investicijų pelningumo rodiklius (ROI), pasitelkdami kūrybinį turinį ir jo analizę.

Kuriame novatoriškas „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kitų socialinių tinklų reklamas nuo idėjos iki jos išpildymo.

Daugelis socialinės rinkodaros specialistų gali pasakyti ir parodyti, kaip turėtų atrodyti galutinis produktas, tačiau tik „Only Media“ socialinių tinklų agentūra Jums parodys, kaip tai padaryti. Žengdami žingsnis po žingsnio su mūsų socialinių tinklų rinkodaros specialistais galite būti tikri, kad gaunate geriausios kokybės turinį ir strategiją. Profesionalus socialinių tinklų administravimas ir marketingas – mūsų stiprioji pusė, tad patikėkite šias užduotis mums.

Only Media socialinių tinklų administravimas ir socialinių tinklų reklama

– Socialinių tinklų strategijos kūrimas

– Konsultavimas

– Mokama socialinių tinkų reklama

– Turinio kūrimas

– Akcijų organizavimas

– Nuomonės formuotojų pasitelkimas

– Matavimai ir stebėjimas

Siekiant sukurti gerą įvaizdį socialiniuose tinkluose reikia daug laiko, pinigų ir pastangų. Laiko, pinigų ir pastangų, kuriuos galėtumėte skirti tam, ką darote geriausiai – savo verslo valdymui, vizijai ir naujų idėjų kūrimui. Kam švaistyti laiką ir pastangas aiškinantis, kas yra efektyvu, pačiam, kai galite gauti laiko patikrintas šios srities paslaptis iš mūsų? Tačiau, bendradarbiaudami su aukštos reputacijos, profesionalia socialinių tinklų agentūra, galite padidinti savo investicijų į rinkodarą grąžą dar greičiau, nei įsivaizdavote.

Socialinių tinklų marketingas ir administravimas – rinkodaros procesai

Tikslinės auditorijos nustatymas – padėsime Jums nustatyti, kas sudaro Jūsų tikslinę auditoriją ir kokie yra Jūsų idealūs pirkėjai, įskaitant visus geografinius ir demografinius aspektus.

Socialinių tinklų marketingas – kūrimas ir vykdymas – tinkamai apibrėžus savo auditoriją, galime sukurti efektyvų socialinių tinklų rinkodaros planą ir kampanijas, kurios pasiektų Jūsų tikslinę auditoriją.

Reguliarūs suplanuoti atnaujinimai – dėmesį patraukiančių naujienų ir vertingo turinio dalinimasis su savo auditorija.

Nuolatinis stebėjimas ir reagavimas – socialinių tinklų kampanijų rezultatų stebėjimas ir sekimas bei bendrų rezultatų vertinimas.

Tyrimai, stebėjimas ir pritaikymas – Jūsų strategijos koregavimas ir pritaikymas pagal naujausias tendencijas ir tyrimus.

Matomumo ir palaikymo skatinimas – palaikymo ir interakcijos socialinio tinklo bendruomenėje skatinimas Specifinės, Jūsų prekės ženklui svarbios temos – aktualumo didinimas ir turinio dalinimasis įvairiais kanalais, tokiais kaip tinklaraščiai ir bendruomenių internetinės svetainės.

Strategijos gerinimo analizė – stebėdami rezultatus pasitelkę pagrindinių duomenų analizę ir stebėjimo įrankius, koreguojame ir prisitaikome prie tendencijų ir atnaujinimų. Užtikriname, socialinių tinklų marketingas ir administravimas būtų kaip įmanoma efektyvesnis.

Kodėl „Only Media“ yra viena greičiausiai besiplečiančių socialinių tinklų agentūra Lietuvoje?

Būdami patyrusia ir aukštą reputaciją turinčia socialinių tinklų marketingo agentūra, mes manome, kad labai svarbu išlaikyti atvirą bendravimą su visais savo klientais, dalinantis su jais naujausia informacija apie mūsų pastangas ir rezultatus. Todėl visada teikiame aiškias ir skaidrias ataskaitas. Jokių pasiteisinimų. Jokios nuslėptos tiesos. Jokių keistų ataskaitų. Tik aiški ir paprasta informacija, kuri padės Jūsų verslui augti ir pasiekti Jūsų viziją.

Mūsų individualias ir detalias ataskaitas sudaro:

– Išsami Jūsų socialinių tinklų marketingo strategijos rezultatų apžvalga bei problemų sprendimai.

– Detali socialinių tinklų administravimas, užduočių santrauka bei kaip jas vykdyti Jūsų versle.

– Jūsų investicijų pelningumo rodiklių stebėjimas, kad matytumėte kaip greitai auga Jūsų investicijos.

– Socialinio marketingo optimizavimo ir naujų bei patikrintų idėjų pasiūlymai dar efektyvesniam darbui.

Tai gali atrodyti kaip labai daug, tačiau įsivaizduokite, kas būtų, jei socialinių tinklų nebūtų visai? Ką tuomet galėtumėte pasiekti? Socialinių tinklų marketingas neaprėpiamas, ypač mūsų skaitmeniniame amžiuje. Siekiant padėti Jums nepasimesti naudojant ir taikant šias specifines ir patikrintas strategijas, mes taip pat siūlome socialinių tinklų konsultavimo paslaugas, kurios Jūsų komandai padėtų Jums optimizuoti socialiniuose tinkluose vykdomas reklamas ir užtikrinti geresnius rezultatus.

„Only Media“ specialistai yra visiškai atsidavę efektyvių socialinių tinklų rinkodaros akcijų, skirtų didinti matomumui bei Jūsų rinkodaros investicijų pelningumo rodikliui gerinti.

Norite dirbti su socialinių tinklų agentūra, kuri yra atsidavusi Jūsų verslui ir tikslams? Susisiekite su „Only Media“ agentūra jau šiandien ir mes aptarsime visas galimybes! Užtrikrinsime, jog socialinių tinklų marketingas ir socialinių administravimas duotų didžiausią investicinę grąžą.

Dirbkime kartu
ATLIKTI DARBAI

facebook marketingas
facebook reklama kaina
facebook reklama
linkedin reklama
socialiniu tinklu administravimas
socialiniu tinklu agentura
socialiniu tinklu kaina
socialiniu tinklu marketingas
socialiniu tinklu reklama
socialiniu tinklu rinkodara

DIRBKIME KARTU!
Skip to content