fbpx

Socialinių tinklų administravimas | Marketingas, reklama

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS IR MARKETINGAS

„Socialiniai tinklai nėra tik vienas iš rinkodaros rato stipinų. Jie tapo pagrindine viso dviračio konstrukcija.“ – Ryan Lilly

Socialinių tinklų marketingas nuolat tobulėja. Tai – viena greičiausiai augančių žiniasklaidos rūšių ir būtų kvaila nepasinaudoti jos teikiamais privalumais, kurių svarbiausi yra poveikis ir informacijos teikimas anksčiau neatrastoms rinkoms bei socialinių tinklų administravimas. Mes labai rimtai į tai žiūrime, todėl „Only Media“ tobulėja kartu su socialiniais tinklais, padėdami Jums ir Jūsų vizijai visuomet būti vienu žingsniu Jūsų konkurentų priekyje. Nuo socialinių tinklų administravimas, bendruomenės valdymas ir mokama reklama – mūsų socialinių tinklų komanda naudoja verslo duomenis turinio optimizavimui ir Jūsų tikslinės rinkos pasiekimui. Socialinių tinklų marketingas – mūsų stiprioji kūrybinė pusė. „Only Media“ specializuojasi strategijų ir valdymo srityje siekiant užtikrinti Jūsų autoritetą didžiausiuose socialinių tinklų ir žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Scnapchat“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „YouTube“. Savo partneriams teikiame strateginius ir socialiai orientuotus sprendimus, kurie padeda auginti investicijų pelningumo rodiklius (ROI), pasitelkdami kūrybinį turinį ir jo analizę.

Kuriame novatoriškas „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kitų socialinių tinklų reklamas nuo idėjos iki jos išpildymo.

Daugelis socialinės rinkodaros specialistų gali pasakyti ir parodyti, kaip turėtų atrodyti galutinis produktas, tačiau tik „Only Media“ socialinių tinklų agentūra Jums parodys, kaip tai padaryti. Žengdami žingsnis po žingsnio su mūsų socialinių tinklų rinkodaros specialistais galite būti tikri, kad gaunate geriausios kokybės turinį ir strategiją. Profesionalus socialinių tinklų administravimas ir marketingas – mūsų stiprioji pusė, tad patikėkite šias užduotis mums.

Only Media socialinių tinklų administravimas ir socialinių tinklų reklama

– Socialinių tinklų strategijos kūrimas

– Konsultavimas

– Mokama socialinių tinkų reklama

– Turinio kūrimas

– Akcijų organizavimas

– Nuomonės formuotojų pasitelkimas

– Matavimai ir stebėjimas

Siekiant sukurti gerą įvaizdį socialiniuose tinkluose reikia daug laiko, pinigų ir pastangų. Laiko, pinigų ir pastangų, kuriuos galėtumėte skirti tam, ką darote geriausiai – savo verslo valdymui, vizijai ir naujų idėjų kūrimui. Kam švaistyti laiką ir pastangas aiškinantis, kas yra efektyvu, pačiam, kai galite gauti laiko patikrintas šios srities paslaptis iš mūsų? Tačiau, bendradarbiaudami su aukštos reputacijos, profesionalia socialinių tinklų agentūra, galite padidinti savo investicijų į rinkodarą grąžą dar greičiau, nei įsivaizdavote.

Socialinių tinklų marketingas ir administravimas – rinkodaros procesai

Tikslinės auditorijos nustatymas – padėsime Jums nustatyti, kas sudaro Jūsų tikslinę auditoriją ir kokie yra Jūsų idealūs pirkėjai, įskaitant visus geografinius ir demografinius aspektus.

Socialinių tinklų marketingas – kūrimas ir vykdymas – tinkamai apibrėžus savo auditoriją, galime sukurti efektyvų socialinių tinklų rinkodaros planą ir kampanijas, kurios pasiektų Jūsų tikslinę auditoriją.

Reguliarūs suplanuoti atnaujinimai – dėmesį patraukiančių naujienų ir vertingo turinio dalinimasis su savo auditorija.

Nuolatinis stebėjimas ir reagavimas – socialinių tinklų kampanijų rezultatų stebėjimas ir sekimas bei bendrų rezultatų vertinimas.

Tyrimai, stebėjimas ir pritaikymas – Jūsų strategijos koregavimas ir pritaikymas pagal naujausias tendencijas ir tyrimus.

Matomumo ir palaikymo skatinimas – palaikymo ir interakcijos socialinio tinklo bendruomenėje skatinimas Specifinės, Jūsų prekės ženklui svarbios temos – aktualumo didinimas ir turinio dalinimasis įvairiais kanalais, tokiais kaip tinklaraščiai ir bendruomenių internetinės svetainės.

Strategijos gerinimo analizė – stebėdami rezultatus pasitelkę pagrindinių duomenų analizę ir stebėjimo įrankius, koreguojame ir prisitaikome prie tendencijų ir atnaujinimų. Užtikriname, socialinių tinklų marketingas ir administravimas būtų kaip įmanoma efektyvesnis.

Socialinių tinklų pasirinkimas – kiekvienam pagal poreikį

Socialinių tinklų administravimo paslauga yra reikalinga tuomet, kai naudojamasi socialiniais tinklais. Tačiau prieš pradedant jais naudotis visada pirmiausia patariame apsvarstyti, kurie iš jų yra geriausi jūsų verslui ar siūlomoms paslaugoms.

„Facebook.“ Šis socialinis tinklas turi beveik 2,7 milijardo aktyvių vartotojų ir įvairiapusę auditoriją lyties, amžiaus, išsilavinimo, pomėgių ir kitų kriterijų atžvilgiu. „Facebook“ yra reikalingas tiems, kurie nori pasiekti plačią auditoriją.

„Instagram.“ Šis socialinis tinklas yra reikalingas prekės ženklams, kuriantiems daug vaizdinio turinio. „Instagram“ auditoriją sudaro jauni ir dažniau moteriškos lyties vartotojai. Ši platforma puikiai tinka verslui, susijusiam su mados, gyvenimo būdo, meno ar kitomis į vizualizaciją orientuotomis sritimis.

„Twitter.“ Socialinis tinklas, turintis apie 320 milijonų aktyvių vartotojų visame pasaulyje ir mėgstamas tų, kurie ieško naujienų, domisi naujausiomis tendencijomis. Ši platforma idealiai tinka prekių ženklams, norintiems prisijungti prie pokalbių apie populiarias savo produkto temas. Tai taip pat puiki vieta dalytis turiniu su nuomonės formuotojais.

„LinkedIn“. B2B socialinės žiniasklaidos platforma. Naudodamiesi „LinkedIn“ galite rasti, bendrauti ir dalytis turiniu su žmonėmis pagal įmonės tipą, verslo pobūdį ar pareigas.

„YouTube“. Antra pagal dydį paieškos sistema pasaulyje, nusileidžianti tik „Google“. Čia galite kelti savo vaizdo įrašus ir palaikyti ryšį su auditorija.

„Pinterest“. Dar vienas socialinis tinklas, skirtas dalytis vaizdiniu turiniu. Tai tapo būtina vartotojams, besidomintiems amatais, namų tobulinimu, mityba, mada ir kt. Jei jūsų prekės ženklas parduoda produktą ar paslaugą, kuri puikiai tinka vaizdams, tada „Pinterest“ – vieta, kurioje turite būti.

Socialinių tinklų administravimas – kodėl verta?

Remiantis tyrimais, socialiniai tinklai yra antras populiariausias būdas (po paieškų sistemų) ieškoti ir tirti prekės ženklus. Veikiausiai, visi sutiks, jog socialiniuose tinkluose pateikiama informacija turi būti įtraukianti, aktuali ir įdomi. Vis dėlto ne visi gali skirti laiko kokybiškai socialinių tinklų priežiūrai. Mūsų komanda, teikdama socialinių tinklų administravimo paslaugas, kelia sau aukštus reikalavimus, kad padėtų klientams sutaupyti laiko bei pinigų, augti ir efektyviai didinti savo tikslinę auditoriją.

1. Dėmesys kokybei. Vartotojai visada teigiamai vertina nuolatinį ir kokybišką turinio srautą – toks turinys vartotojų yra dažniau bendrinamas, perduodamas kolegoms, pažįstamiems ar draugams. Taip pat svarbu publikuoti tokį turinį, kurio svarba nenumenks po savaitės. Gebėjimas sukurti turinį ar plėtoti įžvalgas, kurios išliks aktualios ilgiau – labai vertinamos. Beje, reikia pasistengti, kad po publikuojamu turiniu neatsirastų prastų ar bjaurių komentarų – ką tai pasakytų apie Jūsų prekės ženklo patikimumą?

2. Dėmesys duomenų srauto analizei. Socialinė žiniasklaida yra apie tai, kas vyksta DABAR, šią sekundę. Pavyzdžiui, administruodami socialinį tinklą „Twitter“ pastebėjome, kad įsitraukimo rodiklis per savaitę padidėjo 46 proc., kai paskelbėme 30 tweetų daugiau. Be to, šie 30 papildomų tweetų padėjo nukreipti 30 proc. daugiau vartotojų srauto į svetainę ir lėmė 60 proc. daugiau nuorodų paspaudimų. Tiesa, sunku įsivaizduoti, kad rankiniu būdu paskelbsite įrašus daugiau nei 20 kartų per dieną. Tokiais atvejais pravartu pasinaudoti specialiais įrankiais, pavyzdžiui, „Hootsuite“ ar „Buffer“. Svarbiausia šių įrankių funkcija (neskaitant akivaizdžiai taupomo laiko) – įrašų planavimas, kai jūsų paskyroje pastebimas didelis vartotojų įsitraukimas.

3. Dėmesys maloniam bendravimui. Bendraukite su vartotojais ir jie bendraus su jumis. Kurkite ryšį ir gausite jį atgal. Būkite žavūs ir patrauklūs maloniu bendravimu, greita reakcija ir žaibiškais atsakymais. Beje, administruodami socialinius tinklus, pastebėjome, kad daugiau nei 83 proc. įmonių sprendžia klausimus ir skundus, gautus per socialinę žiniasklaidą. Tai puikus būdas parodyti, kad įmonė rūpinasi savo klientais.

Socialinių tinklų administravimas – nuolatinis darbas, kurį vertėtų patikėti savo srities profesionalams.

Kodėl „Only Media“ yra viena greičiausiai besiplečiančių socialinių tinklų agentūra Lietuvoje?

Būdami patyrusia ir aukštą reputaciją turinčia socialinių tinklų marketingo agentūra, mes manome, kad labai svarbu išlaikyti atvirą bendravimą su visais savo klientais, dalinantis su jais naujausia informacija apie mūsų pastangas ir rezultatus. Todėl visada teikiame aiškias ir skaidrias ataskaitas. Jokių pasiteisinimų. Jokios nuslėptos tiesos. Jokių keistų ataskaitų. Tik aiški ir paprasta informacija, kuri padės Jūsų verslui augti ir pasiekti Jūsų viziją.

Mūsų individualias ir detalias ataskaitas sudaro:

– Išsami Jūsų socialinių tinklų marketingo strategijos rezultatų apžvalga bei problemų sprendimai.

– Detali socialinių tinklų administravimas, užduočių santrauka bei kaip jas vykdyti Jūsų versle.

– Jūsų investicijų pelningumo rodiklių stebėjimas, kad matytumėte kaip greitai auga Jūsų investicijos.

– Socialinio marketingo optimizavimo ir naujų bei patikrintų idėjų pasiūlymai dar efektyvesniam darbui.

Tai gali atrodyti kaip labai daug, tačiau įsivaizduokite, kas būtų, jei socialinių tinklų nebūtų visai? Ką tuomet galėtumėte pasiekti? Socialinių tinklų marketingas neaprėpiamas, ypač mūsų skaitmeniniame amžiuje. Siekiant padėti Jums nepasimesti naudojant ir taikant šias specifines ir patikrintas strategijas, mes taip pat siūlome socialinių tinklų konsultavimo paslaugas, kurios Jūsų komandai padėtų Jums optimizuoti socialiniuose tinkluose vykdomas reklamas ir užtikrinti geresnius rezultatus.

„Only Media“ specialistai yra visiškai atsidavę efektyvių socialinių tinklų rinkodaros akcijų, skirtų didinti matomumui bei Jūsų rinkodaros investicijų pelningumo rodikliui gerinti.

Norite dirbti su socialinių tinklų agentūra, kuri yra atsidavusi Jūsų verslui ir tikslams? Susisiekite su „Only Media“ agentūra jau šiandien ir mes aptarsime visas galimybes! Užtrikrinsime, jog socialinių tinklų marketingas ir socialinių administravimas duotų didžiausią investicinę grąžą.

Dirbkime kartu
ATLIKTI DARBAI

Facebook reklama
Facebook reklama
Facebook reklama
Facebook reklama
Facebook reklama
Facebook reklama
Facebook reklama

DIRBKIME KARTU!
Skip to content