fbpx

Socialinių tinklų reklama

Socialinių tinklų rinkodara

„Socialiniai tinklai nėra tik vienas iš rinkodaros rato stipinų. Jie tapo pagrindine viso dviračio konstrukcija.“ – Ryan Lilly

Socialiniai tinklai nuolat tobulėja. Tai – viena greičiausiai augančių žiniasklaidos rūšių ir būtų kvaila nepasinaudoti jos teikiamais privalumais, kurių svarbiausias yra poveikis ir informacijos teikimas anksčiau neatrastoms rinkoms. Mes labai rimtai į tai žiūrime, todėl „Only Media“ tobulėja kartu su socialiniais tinklais, padėdami Jums ir Jūsų vizijai visuomet būti vienu žingsniu Jūsų konkurentų priekyje. Nuo strategijos kūrimo iki bendruomenės valdymo ir mokamos reklamos – mūsų socialinių tinklų komanda naudoja verslo duomenis turinio optimizavimui ir Jūsų tikslinės rinkos pasiekimui.

„Only Media“ specializuojasi strategijų ir valdymo srityje siekiant užtikrinti Jūsų autoritetą didžiausiuose socialinių tinklų ir žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Scnapchat“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „YouTube“. Savo partneriams teikiame strateginius ir socialiai orientuotus sprendimus, kurie padeda auginti investicijų pelningumo rodiklius (ROI), pasitelkdami kūrybinį turinį ir jo analizę.

Kuriame novatoriškas „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kitų socialinių tinklų akcijas nuo idėjos iki jos išpildymo. Daugelis socialinės rinkodaros specialistų gali pasakyti ir parodyti, kaip turėtų atrodyti galutinis produktas, tačiau tik „Only Media“ Jums parodys, kaip tai padaryti. Žengdami žingsnis po žingsnio su mūsų socialinių tinklų rinkodaros specialistais galite būti tikri, kad gaunate geriausios kokybės turinį ir strategiją.

„Only Media“ socialinių tinklų rinkodaros paslaugos:

 • Strategijos kūrimas
 • Konsultavimas
 • Mokama socialinė reklama
 • Turinio kūrimas
 • Akcijų organizavimas
 • Nuomonės formuotojų pasitelkimas
 • Matavimai ir stebėjimas
Siekiant sukurti gerą įvaizdį socialiniuose tinkluose reikia daug laiko, pinigų ir pastangų. Laiko, pinigų ir pastangų, kuriuos galėtumėte skirti tam, ką darote geriausiai – savo verslo valdymui, vizijai ir naujų idėjų kūrimui. Kam švaistyti laiką ir pastangas aiškinantis, kas yra efektyvu, pačiam, kai galite gauti laiko patikrintas šios srities paslaptis iš mūsų? Tačiau, bendradarbiaudami su aukštos reputacijos, profesionalia socialinių tinklų agentūra, galite padidinti savo investicijų į rinkodarą grąžą dar greičiau, nei įsivaizdavote.

Socialinių tinklų rinkodaros procesai

 • Tikslinės auditorijos nustatymas – padėsime Jums nustatyti, kas sudaro Jūsų tikslinę auditoriją ir kokie yra Jūsų idealūs pirkėjai, įskaitant visus geografinius ir demografinius aspektus.
 • Socialinių tinklų rinkodaros strategijos kūrimas ir vykdymas – tinkamai apibrėžus savo auditoriją, galime sukurti efektyvų socialinių tinklų rinkodaros planą ir kampanijas, kurios pasiektų Jūsų tikslinę auditoriją.
 • Reguliarūs suplanuoti atnaujinimai – dėmesį patraukiančių naujienų ir vertingo turinio dalinimasis su savo auditorija.
 • Nuolatinis stebėjimas ir reagavimas – socialinių tinklų kampanijų rezultatų stebėjimas ir sekimas bei bendrų rezultatų vertinimas
 • Tyrimai, stebėjimas ir pritaikymas – Jūsų strategijos koregavimas ir pritaikymas pagal naujausias tendencijas ir tyrimus
 • Matomumo ir palaikymo skatinimas – palaikymo ir interakcijos socialinio tinklo bendruomenėje skatinimas
 • Specifinės, Jūsų prekės ženklui svarbios temos – aktualumo didinimas ir turinio dalinimasis įvairiais kanalais, tokiais kaip tinklaraščiai ir bendruomenių internetinės svetainės
 • Strategijos gerinimo analizė – stebėdami rezultatus pasitelkę pagrindinių duomenų analizę ir stebėjimo įrankius, koreguojame ir prisitaikome prie tendencijų ir atnaujinimų

Kodėl „Only Media“ yra viena greičiausiai besiplečiančių socialinių tinklų agentūrų Lietuvoje?


Būdami patyrusia ir aukštą reputaciją turinčia socialinių tinklų agentūra, mes manome, kad labai svarbu išlaikyti atvirą bendravimą su visais savo klientais, dalinantis su jais naujausia informacija apie mūsų pastangas ir rezultatus. Todėl visada teikiame aiškias ir skaidrias ataskaitas. Jokių pasiteisinimų. Jokios nuslėptos tiesos. Jokių keistų ataskaitų. Tik aiški ir paprasta informacija, kuri padės Jūsų verslui augti ir pasiekti Jūsų viziją. Mūsų individualias ir detalias ataskaitas sudaro: Išsami Jūsų socialinių tinklų strategijos rezultatų apžvalga bei problemų sprendimai. Mūsų individualias ir detalias ataskaitas sudaro:
 • Išsami Jūsų socialinių tinklų strategijos rezultatų apžvalga bei problemų sprendimai.
 • Detali socialinių tinklų užduočių santrauka bei kaip jas vykdyti Jūsų versle.
 • Jūsų investicijų pelningumo rodiklių stebėjimas, kad matytumėte kaip greitai auga Jūsų investicijos.
 • Optimizavimo ir naujų bei patikrintų idėjų pasiūlymai dar efektyvesniam darbui.
Tai gali atrodyti kaip labai daug, tačiau įsivaizduokite, kas būtų, jei socialinių tinklų nebūtų visai? Ką tuomet galėtumėte pasiekti? Socialinių tinklų galimybės yra neaprėpiamos, ypač mūsų skaitmeniniame amžiuje. Siekiant padėti Jums nepasimesti naudojant ir taikant šias specifines ir patikrintas strategijas, mes taip pat siūlome socialinių tinklų konsultavimo paslaugas, kurios Jūsų komandai padėtų Jums optimizuoti socialiniuose tinkluose vykdomas akcijas ir užtikrinti geresnius rezultatus.

„Only Media“ specialistai yra visiškai atsidavę efektyvių socialinių tinklų rinkodaros akcijų, skirtų didinti matomumui bei Jūsų rinkodaros investicijų pelningumo rodikliui gerinti.

Norite dirbti su socialinių tinklų agentūra, kuri yra atsidavusi Jūsų verslui ir tikslams? Susisiekite su „Only Media“ agentūra jau šiandien!

Daugiau paslaugų

Skaitmeninė strategija

Mes analizuojame jūsų duomenis, pateikiame daug naujų idėjų, kuri strategija, reklamos kanalai tikrai veikia, kaip juos patobulinti, ir numatome šių veiksmų poveikį.

Skaitmeninė reklama

Mes planuojame sėkmingą skaitmeninės rinkodaros kampaniją nuo idėjos iki įgyvendinimo.

SEO paslaugos

Mes orientuojamės į paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir rinkodarą (SEM), kad padidintume matomumą, pritrauktume potencialius klientus.

Socialinių tinklų reklama

Kuriame novatoriškas: „Google“, „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kitas socialinių tinklų reklamines kampanijas nuo idėjos iki įgyvendinimo.

Internetinių svetainių kūrimas & web dizainas

Mes kuriame profesionalias, šiuolaikiško dizaino, išskirtinio dizaino, internetines svetaines.

Filmavimo Paslaugos

Mes kuriame išskirtinius vaizdo įrašus, jūsų auditorijai, kurie įkvepia pirkti ir kuria vertę jūsų verslui.

Fotografija ir dizainas

Ar norėtumėte, kad jūsų fotografija, pereitų į kitą lygį? Mūsų kvalifikuoti specialistai vizualizuos jūsų prekės ženklą aukščiausiu lygiu. Nuo idėjos iki koncepcijos.

Facebook reklamos mokymai

Nori Tapti Facebook reklamos & Facebook Ads Ekspertu? REGISTRUOKIS į Facebook reklamos & Facebook Ads Kursus Šiandien!

DIRBKIME KARTU!